Sayfa 801/985 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 6,401 - 6,408 arası.

Konu: Viop - XVII

1. Piyasa stabil olmayinca pozisyon acmak icimden gelmiyordu. bugun kasinti basladi 1737 ye altinda short yazdim 1735 i gordu ben yazdiktan sonra manuel acmadim .. 15.40 a gumus short yazdim 15.37 gosterdiler onuda vermediler bunlara atlamak istedim ama olmadi atlayabilsek kar birakacaklardi kisa surede . 2801 den Sp shortlamistim . ama huylandim o yuzden 2800 den kapattim actiklarimi kapanisa yakkin 2830 dan shortlarim diye aynen bu sekilde oldu . 2837 kapatmis .. gunlukteki ((C)) X in pesinden gidiyorum
     Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Ekranı izleyipte birkaç gün işlem yapmayınca insanın bi süre sonra gözünü kapatıp atlayası geliyor. Ama nedense o atlayışlarda hep terse gidiyor.
    ....

2.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    teşekkürler ben alıştım garantiye 10 bin alışa 10 lira komisyon benimki çokmuş ..
    Abi ortalama 2,5 kademede kar günlük 40-80 bin lot al sat. 500-1000 çok rahat alıyorum. Arada ki fark ağrım oluyor nöropatik o engelliyor yoksa 70-80 bin lot al sat olur.

3.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Yılların petun yatırımcısıyım.. Açıkcası şubatta 9 dan çıkmıştım.. İyi ki çıkmışım.. Uyarınızla ilk defa borsada bi tehlike sezdim
    Kimseyi uyardigim falan yok kendi düşüncemi söyledim.Istediğiniz fiyattan alıp satmak size kalmış ister 9 ister 30...
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi ortalama 2,5 kademede kar günlük 40-80 bin lot al sat. 500-1000 çok rahat alıyorum. Arada ki fark ağrım oluyor nöropatik o engelliyor yoksa 70-80 bin lot al sat olur.
    her daim bol kazançların olsun kardeşim..

5.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Komisyon süpermiş. İşte ben tek harekette o anki tepkiye göre 3 kademeyle yetinip aynı gün içinde ikinci işlemden kaçınıyorum. Gaza gelince olgun moddan çıkıyorsun. Bu tradeyide son zamanlarda ortamdan dolayı günü nakitte kapatmak için yapmaya başladım. Yoksa beni bilenler tskb de bekleyip aylarca işlem yapmadığımı bilir ortama ayak uydurmaca...
    3-4 hisse takip ederim çoğunluk tek hissede iskem yaparım. Takip ettiğim hisse karlı p/d ucuz geleceği olan hisse. Üç hissede çarpıldik öncesi oda ihlas grubu. Bir kez atladım. Nefsime yenildim. Daha da dünya tersine dönse bulaşmam takibim haricinde

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi eğer düşünüldüğum yerden alıp satsam biste benim heykelimi dikerler. Bu kadar küçük parayla bu parsyi nasıl kazanıyor diye. Sermayenin 1/3 ile işlem başlıyor al sat al sat çoğunluk 30 sn 5 dk süre ile tutuyorum kağıdı. Günlük 1-2 kez ful oluyor hisse. Garantiyi gösterge alıyorum hep ona gelen satış genelde olurdu bir haftadir yanıltıyor yoksa bu hafta %100 olduydu. Geceye kağıt bırakmam buna rağmen zarar çıktı ilaveten 4000 artı, 8500 esas alırsan %100 oldu bir ayda
    Valla o kadar işleme stres tavan yapar gerçekten bravo. Üstüne kardaysan bi bravo daha ben çok işleme alışık olmadığım için ilk başta çok stres yaptırdı. Sonra hisseyi alınca 5-10 dk ekranı kapattım. Satarkende aynısını yapınca stresim azaldı. Yoksa dur düşüyor dur çıkıyor derken bu borsa adama nalları erken diktirir
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

7. ABD de yasakların kalkacağı fiyatlaması yapılırken bizde yasakların devam edeceği fiyatlaması yapılmaya başlandı gibi gıda hisselerinin tavan olmasının nedeni bu olsa gerek

8.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    her daim bol kazançların olsun kardeşim..
    Eskiden burada koç bozkurt vs güzel espriler döner gece gece gülerdim. Artık kavga var. Muhtemelen çoğu ya zarsr etti yada işlem yapmıyor.

Sayfa 801/985 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •