Sayfa 802/1004 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,409 - 6,416 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Neyse komutan, senin gibi adamlar her zaman gerek piyasaya....tahtadan tahtaya atlayan, son gelen bilancoya bakan, takas takip edip işlem yapan, piyasa ile inat yapan, gösterilmek isteni gören..vs.
    Yoksa olmaz ...
    Tahtalar herzaman senin gibi profil bekler unutma. Ve sakın batma.
    Çok sığ ve bizbizeyiz bistte...sadece cepler değişecek bı süre...Takii yeni bir hikayeye kadar.
    Bu noktadan sonra 190x binlere kadar hiçbir şey yapmayıp pozisyon koruyan, tahta gezenlerden fazla kazanacak.
    Tabii gücü ve kalbi dayanabilen.
    Çok kolay çok zor işimiz bundan sonra.

craps, pawnstar, svilengrad
    .
    gene kenar gezsende lafımı esirgemem söylerim.
    gedzanın başarısıymış!
    içi dolu altı dolu şeyler rakamlar söyleyeceksiniz daha yukarısı için.

ama emniş o fiyatda durabiliyorsa bunu 300 liraya götürmek te vacib olmuştur.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul, Selçuk Ecza hisselerinde 25 Aralık 2020 tarihine kadar brüt takas uygulanacağını duyurdu
    15 altına sarkarsa 10.50... aşı dağıtımıyla bi şaha kaldırdılar,parayı 2 ye katlayıp verdiler KY nin eline. aşıyı saklamak ve dağıtımını yapmanın angarya iş olduğunu söylüyor eczacılar. bilançoya extra bir getirisi olmayacağı iddia ediliyor.

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    .
    gene kenar gezsende lafımı esirgemem söylerim.
    gedzanın başarısıymış!
    gedza, merinin taklaya getirilebildiği nadir hisselerden. ne istiyosun sen bizim hissemizden toprak. pahalıysa beğenmiyorsan almazsın olur biter. biz gedzacılar aramızda eğleniyoruz,kalavın söylemlerinide önemsiyoruz. gedzanın PD/DD 3,5 otokarın 7,7. tamam otokarda iyi firma ama iş ucuzluğa gelecekse gedza otokarın yanında bedava.söylediğin hisselerden sadece şişe gedzadan daha ucuz diğerşerinin hepsi pahalı.

4.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    gedza, merinin taklaya getirilebildiği nadir hisselerden. ne istiyosun sen bizim hissemizden toprak. pahalıysa beğenmiyorsan almazsın olur biter. biz gedzacılar aramızda eğleniyoruz,kalavın söylemlerinide önemsiyoruz. gedzanın PD/DD 3,5 otokarın 7,7. tamam otokarda iyi firma ama iş ucuzluğa gelecekse gedza otokarın yanında bedava.söylediğin hisselerden sadece şişe gedzadan daha ucuz diğerşerinin hepsi pahalı.
    kenar gezmesine sinir oluyorum, tahtadan bi istediğim yok toprağım, dedemmi mi götürüyor? sahipsiz tahtanın olmadığını sokakdaki ahmet amcada biliyorken!
    paran oldumu tekniği kalemle çizer gibi çizersin işte
    hele böyle küçük tahtalarda.

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    kenar gezmesine sinir oluyorum, tahtadan bi istediğim yok toprağım, dedemmi mi götürüyor? sahipsiz tahtanın olmadığını sokakdaki ahmet amcada biliyorken.
    suçmu? km yapabiliyorsa helal olsun. o işin o kadar kolay olduğunuda sanmıyorum. hayır hisseyi biryerlere götürebilmek suçmuş gibi yazıyorsun. lütfen kırmayalım paydaşlarımızı. ne kadar güzel bir ortam oluşmuş. ben nasıl sarkuysanın tavanına seviniyorsam buradaki bütün arkadaşların birbirinin sevincine ortak olmasının gerektiğine inanıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    15 altına sarkarsa 10.50... aşı dağıtımıyla bi şaha kaldırdılar,parayı 2 ye katlayıp verdiler KY nin eline. aşıyı saklamak ve dağıtımını yapmanın angarya iş olduğunu söylüyor eczacılar. bilançoya extra bir getirisi olmayacağı iddia ediliyor.
    sbah sormuştum sildim, aşıyı devlet parasız yapacak diye açıklama yapıyorlar
    e bu parayı nasıl nereden kazanacak.

7.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    suçmu? km yapabiliyorsa helal olsun. o işin o kadar kolay olduğunuda sanmıyorum. hayır hisseyi biryerlere götürebilmek suçmuş gibi yazıyorsun. lütfen kırmayalım paydaşlarımızı. ne kadar güzel bir ortam oluşmuş. ben nasıl sarkuysanın tavanına seviniyorsam buradaki bütün arkadaşların birbirinin sevincine ortak olmasının gerektiğine inanıyorum.
    kırılacağı bişey yok ki. sadece doğruyu söylesin.

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Yiğidin hakkını vermek gerek.
     Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku

Sayfa 802/1004 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •