Sayfa 804/1001 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,425 - 6,432 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1. Bloomberg ve A-para güzellemecileri ile tavandan THY alanlar birkaç günde şimdi yüzde 15 e yakın zarar mı etmişler?

TVF, seçime kadar BİST i destekler mi?

3-5 milyonluk Norveç varlık fonu 2022 de 167 milyar dolar zarar etmiş....

Ne para....
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,290
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,290
    Kahrolsun Gidivanizm.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    ykb ve garantiye ayrı ayrı sordunuzmu yapıyorlarmı?
    ykb yapmıyorum artık dıyor....
    Ykb'den dün 7% brüt ile yaptım+12% TL kkm faizi, dolar getirisini vade sonu veriyor.

Garanti ile bugün görüştük, oran düşmezse onunla da yarın bağlayacağız. Normal oran 6.32% brüt, pazarlık vs 7.8% de anlaştık, opsiyon primini önden hesaba geçiyor fakat ek kkm faizini vermiyor, Orada bir marj oluşursa banka direk kendine alıyor, sözleşmede yazdığı gibi.

Doların düşeceğini veya bu seviyelerde kalabileceğini sanmıyorum. 90 günün sonunda en az %10 çıkmış olur, o nedenle TL tarafından zaten bir şey gelmez.

5. Ahh reyiz ahhh çok haklısın, Afedersin" batıdaki kafalar anlamıyor bunu Yap şöyle faizi yüzde "0", çekelim onyüzmilyon tl kredi.

6.  Alıntı Originally Posted by Gil-Galad Yazıyı Oku
    Ykb'den dün 7% brüt ile yaptım+12% TL kkm faizi, dolar getirisini vade sonu veriyor.

Garanti ile bugün görüştük, oran düşmezse onunla da yarın bağlayacağız. Normal oran 6.32% brüt, pazarlık vs 7.8% de anlaştık, opsiyon primini önden hesaba geçiyor fakat ek kkm faizini vermiyor, Orada bir marj oluşursa banka direk kendine alıyor, sözleşmede yazdığı gibi.

Doların düşeceğini veya bu seviyelerde kalabileceğini sanmıyorum. 90 günün sonunda en az %10 çıkmış olur, o nedenle TL tarafından zaten bir şey gelmez.
    diyelim doları bu seviyelerde tuttular.. prim +3 ay sonra % 3.02 kkm faizi vermiyorlarmı..

7.  Alıntı Originally Posted by Gil-Galad Yazıyı Oku

hayırlı olsun

8.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Burger dolar 0.25%
     Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    Ziraat USD %2
    ilginç ...

Sayfa 804/1001 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız