Sayfa 806/1003 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 6,441 - 6,448 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Evet ziraatte alımlarda ciddi sıkıntı var. Nazar değdirdik.
    Sabah 10 k ppf alindi ama tzl
    Canlar gider heyyyy

2. tcmb resmi usdtry +0.22%
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by onno1onno Yazıyı Oku
    kub senelerin başarısı ve doğru dağılım, dolar düşerken bile ayrılamadım
    Evet ben de sayın Hellistheothers sayesinde bu fon hakkında bilgi sahibi oldum. Gerçekten çok başarılı bir fon. Elimde bir de IPV var, tek kelime ile rezalet bir fon. Dolar riski alsam zaten gider fiziki dolar alirim, seni tasimama ne gerek var sayın IPV.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Sabah 10 k ppf alindi ama tzl
    MKK'da takılı kaldı yazmıştı, ancak öğleden sonra eşleşmiş hocam sağolun.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5. KUB ile IPV farklı kulvardalar diye düşünüyorum.
    KUB eurobond yanında hisse senetlerine de (yabancı + türk) oynuyor. Dolayısıyla mart ayında yaşandığı gibi borsaların çöküşünden negatif etkileniyor. Grafiğinde belli zaten.
    IPV ise saf eurobond fonu. Eurobond faizlerinden yararlanarak uzun vadede dolar kurunun üstüne çıkmaya çalışıyor.

6. Daha önce burada stopajın 3 aylık dönemler halinde hesaplandığı paylaşılmıştı. Geçen hafta kârda ve zararda olan iki adet fon satışı yaptım. İlk önce kârda olan fonu sattım ve %10 stopaj kesildi. Daha sonra yine aynı miktarda kâra denk gelicek şekilde TL bazında zarar eden bi fon satışı yaptım. Zararda olan fonun satış tutarı hesabıma geçmesine rağmen stopaj iadesi olmadı. İki fonun da stopajı %10. Bu konuda tecrübesi olan var mı?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Bistte uzun zamandır olmayan birşey oluyor, bist30, bist100den daha ileride gidiyor. Tam da bugün bankalardan bi iş olmaz deyip mac'larıma yoğun satış vermiştim
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by onno1onno Yazıyı Oku
    kub senelerin başarısı ve doğru dağılım, dolar düşerken bile ayrılamadım

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 806/1003 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •