Sayfa 811/1002 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,481 - 6,488 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

En iyi fon senin sectigin dir daima.....

Alıntı Originally Posted by Economics Yazıyı Oku
    En iyi fon hangisi?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

2.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    En iyi fon senin sectigin dir daima.....
    Fon alacaz diye donsuz kalmayalım.

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    DFI al bari tepetaklak gidiyo fon yonetimi duzeltemiyor senin sayende pozitife gecer sende mutlu yonetici de mutlu ne dersin
    atlas fon a guven sıfırlanır 75 m para gume gidiyor resmen ,atlas ın diger fonlarında durum nedir ?

4. RPD ve HJB nin defansif IPB ve RIK in defansif bir TCD olduğunu düşünüyorum.

5. Fon alırken donsuz kalmayalım diyen arkadaşa

Küçük meblağlarla başlayın, bütün paranızı tek bir fona boca ederseniz, incir yaprağıyla kalırsınız. Bir zamanların gözde fonu Tacirler Hisse, şimdi acınası bir durumda mesela. Sürekli takip, sürekli araştırma, okuma, esnek olmak gerekiyor. Buradaki arkadaşları izleme, iyi niyetli tavsiyeleri aklınızın bir köşesine yazma, Twitter'dan fon haberlerini izlemek gerekiyor. Yurtdışı yurtiçi piyasaları gelişmeleri hep bilmek, en azından haberdar olmam şart.

Pandemi zamanları ilk fona girdiğimde hayal alemindeydim, fon alacağım ve sürekli yükselecek vs vs. O kafadan çıkana kadar donumu almadılar ama biraz kevgire döndü :D
    Son düzenleme : ActuallyMelik; 09-05-2023 saat: 19:19.

6. Ale aku ake aft afo gu afv den oluşan bir sepet yaptım ufak bir meblağ bakalım 1 sene sonra ne getirecek

Full ppz var bende ppf den de batacaksak batsin bu dünya ne yapayım.

8.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    RPD ve HJB nin defansif IPB ve RIK in defansif bir TCD olduğunu düşünüyorum.
    HJB on gün öncesine kadar dolu dizgin gitt ama şu günlerde 2 gün valörlü ppf'ye dönüştü, hatta dönüşemedi desek daha doğru olur, o kadar dahi getirmiyor, stopajı da hediyesi. tutarsızlığı sevmiyorum, orta yolu bulamıyor. ya uçuyor, ya yerin dibine batıyor

Sayfa 811/1002 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •