Onemli Gunler Banner
Sayfa 817/996 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Portfoyunde %50 nakit tutup bekleyenler farkli dusunuyor olabilir.
    Bu farklı düşünen ben miyim hocam.

2.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Bu farklı düşünen ben miyim hocam.
    Bilemem, ben daha cok kendimi kastettim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bilemem, ben daha cok kendimi kastettim.
    Bilirsiniz beni, yükselince satacak malın düşünce alacak paran olmalı derim her daim.

Portföyde çeşitlilik ve kredi yaratacak mal taşımak iyidir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by ekserji Yazıyı Oku
    Öncelikle çok geçmiş olsun. Yaşamış ve yaşıyor olduğum deneyimi sizinle paylaşmak istedim. Ankarada yaşıyorum. Çalıştığım firmada kovid hastaları olduğu için ve son zamanlarda şiddetli ökürük ve hafif nefes darlığı oluşması nedeni ile Ankara Batıkentte özel hastaneye gittim. Bu arada tamamlayıcı sigortam mevcut.
    Gün1- Doktora gittim semptomlarımı belirttim. Muayane etti. Kovid süphesi oluğunu belirtti. Akciger tomografisi ve kan tahlili istendi. Sonuçlar netleşti ve kovid testi yapmamı istedi. Test kiti bittiği için 15.00 gibi gelmemi istedi. Telefon ettim. Anladığım kadarı ile durumumun cok ciddi olmaması nedeni ile test yaptırmamaya çalıştı. Israrım ve sabah farklı şeyler söylemesi nedeni ile test yapıtmaya ikna ettim. Ancak bu sefer test kitinin yeniden bittiğini ve ertesi gün test yaptırmamı istedi.
    Gün2- Test yapıldı.
    Gün3- Test sonucu negatif çıktı. Ancak doktorun söylediği durum ilk sonuç genel olarak negatif çıkması idi. Ve tekrar test gerekebileceğini belirti. Takibe devam ettik.
    Gün 8- Öksürük geçmemesi nedeni ile tekrar doktora gitim. Testleri tekrar istedi. Ancak karşılaştığım durum testin 10 gün içinde 2. kez teste tabi tutulması hastanenin haricinde SGK tarafından karşılanmıyormuş. Karşıma ucube bir fiyat çıktı testler için 1500 TL civarı fiyat isteniyordu. Tamamlayıcı sigortam olması nedeni ile durumun üzerine gittim. Karşılanan testler (kan ve ciger tomografisi) o gün içinde yapıldı. Sonularda endişe oluşturacak bir durum görülmedi.
    Gün 11- Kovid testinin tekrar yapılması için 10. gün sonunda tekrar doktora gittim ve giriş yaptım dün test gerçekleştirildi. Sonucun çıkmasını bekliyoruz.
    Ayrıca şöyle bir durum var ki kovid testi sonuçlanması 2 ile 7 gün arasında değişebiliyor. Yani şu an ki sonuçlar aslında en iyi ihtimalle iki gün öncenin sonuçları olabilir.
    Bence test yaptırmaktan daha hızlı ve etkili olanı ciger tomografisi ve kan tahlili. Eğer bir durum var ise doktor hızlı bir şekilde tedaviye başlıyor.
    Sonuçu bekliyorum. Umarım negatiftir.
    Geçmiş olsun. Geçen hafta dayım ve yengem de bu belirtilerle hastaneye gitmişler ve aynı süreçten geçmişler. Testler yapılıp eve gönderilmişler, 2 gün hiç dışarı çıkmayın denmiş, normal boğaz ağrısı ve öksürük, ateş ilaçları verilmiş. 2 gün sonra arayıp testleriniz negatif çıktı denmiş. Şimdi oldukça iyiler.

Merak ettiğim,2 - 3 saatte sonuçlanıyor deniyordu testler ama demek 2 gün sürüyormuş, ona şaşırdım. Umarım siz de iyileşirsiniz...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Bizim siteye şimdi fırıncı kamyonu geldi, ekmek satıyor. Yasak varken millet nasıl fırına gidecek diye düşünmüştüm, normal mahallelerde de öyledir herhalde...

6. Bizim mahallede sabah ekmek poşetli geziyordu 4-5 sokak ilerideki fırından almışlar .

Biraz önce görevli geziyordu bir ekmek çuvalı vardı torbasında sokakta dağıtıyordu .

Ama kapı falan çalmıyor pencerede değilsen kaçırdın adamı

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun. Geçen hafta dayım ve yengem de bu belirtilerle hastaneye gitmişler ve aynı süreçten geçmişler. Testler yapılıp eve gönderilmişler, 2 gün hiç dışarı çıkmayın denmiş, normal boğaz ağrısı ve öksürük, ateş ilaçları verilmiş. 2 gün sonra arayıp testleriniz negatif çıktı denmiş. Şimdi oldukça iyiler.

Merak ettiğim,2 - 3 saatte sonuçlanıyor deniyordu testler ama demek 2 gün sürüyormuş, ona şaşırdım. Umarım siz de iyileşirsiniz...
    Hemşirenin söylediğine göre 6 saat sonuçlanma süresi. Ama yoğunluk nedeni ile süreçin uzayabilecegi belirtiliyor. Yani 2 gün ile 7 gün arasında sonuç elde ediliyor ama test süresi 6 saat.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bizim mahallede sabah ekmek poşetli geziyordu 4-5 sokak ilerideki fırından almışlar .

Biraz önce görevli geziyordu bir ekmek çuvalı vardı torbasında sokakta dağıtıyordu .

Ama kapı falan çalmıyor pencerede değilsen kaçırdın adamı

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Muhalefet belediyelerinin ekmek dağıtmasını dahi engellemişler.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/c...klandi-1732539

Sayfa 817/996 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •