Sayfa 818/1001 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,537 - 6,544 arası.

Konu: Viop LIV

1.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    İsimlerini kayıt ettirmek zorundasın,hanım bile olsa kayıtlı olması gerekir ,yasa öyle..
    Tertibat yaptırırken ruhsata o şekilde kayıt ediliyor düzenek o şekilde kuruluyor daha önce Türkiye'de Fiat Fiorino kullandıkları bu şekilde acemilik olunca ilk başta biraz sıkıntı oldu şimdi benzinli alacam alırsam dizel bize göre değil

2.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    abi sen onu gidip bayiden alsan da zaten ötvden falan baya indirimi var tam oranını bilmiyorum...
    Ab de 10 bin Euro civarında ise olur bütçe bunun üzerine uygun değil. Üç yaşına kadar belki vardır

3. EREGL ve KRDMD hacimli yükseldi EKGYO hacim var hareket yok.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Böyle istikrarlı bir şekilde gün içinde lineer şekilde aldığı ve herhangi bir salınıma izin vermediği günler genelde %3, %3,5 artı ile bitiyor...

Bir de belirsizlik kaynaklı (TCMB kararı) yatay ya da hafif düşen trendler sonrasındaki ani kalkışların ertesi de en az bir iki gün benzer şekilde +2, +3 artılı oluyor...

En azından yakın vadede sağlam bir düşüş için hiçbir unsur kalmadı... Hatta 29 Eylül havucu var...

İlginç, borsayı düşürecek bir şey kalmadı yorumu da yaptırdılar sonunda...

5. Geçen sene yemekçi burada 12 bin hedefli bir grafik paylaştığında yok artık demiştim, 3000-4000 arasındaydık sanırım...

Muhtemel hedef orası sanırım...

6. Ab de 2,5 dizel wosvagen golf 12500 EUR bizde buna benzeri 2,9 milyon ondan bakıyorum da bunu seneye kadar halletmek lazım

7.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    abi sen onu gidip bayiden alsan da zaten ötvden falan baya indirimi var tam oranını bilmiyorum...
    Yok ole bisi,alayi karaktersiz,ozurlu kotanin bi tik üstünde fiyatlar,bilerek yapıyorlar ha bunda içimizdeki serefsizlerjnde payı yüksek, özürlü araçları kullanan cok özür süz var.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Yok ole bisi,alayi karaktersiz,ozurlu kotanin bi tik üstünde fiyatlar,bilerek yapıyorlar ha bunda içimizdeki serefsizlerjnde payı yüksek, özürlü araçları kullanan cok özür süz var.
    Benim raporum araç kullanabilir olarak %89 h sınıfı ehliyetim var. Yurtdışında üç yaşına kadar tertibatlı araç getirme hakkım var. Eğer 10 bin Euro civarında 1,6 motor geçmeyen benzinli yada dizel araç olursa düğünden sonra bakarız daha ortada para yok. Araştıracam

Sayfa 818/1001 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •