Sayfa 82/240 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 1920 madde; 649 - 656 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. hacim artışı var bakalım kapanış ne olacak...

2.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Sayın Antiseptik,çok teşekkürler.Bize sık sık bu dökümleri(çok zahmet edip) veriyorsunuz.Keşke,yanlarına,azıcık sizin kişisel yorumlarınızı da katsanız.Şöyle ki ;ben bu verilerden ne görüyorum.Hisseden kaçan kaçana.Ancak ben belki yanlış düşünüyor olabilirim.Siz böylesine takip edebildiğiniz, ilgilendiğinize göre belki bana göre çok farklı görüş,düşünceler,yorumlar katabilirsiniz.
    Aslında ben zaten alan satanı normalde takip edebiliyorum.Verdiğiniz verilerle ilgili yorum yapmayacağım.Burada çok ama çok çok küçük meblağlarla,yani diğer deyişle dişinden,yaşamından artırıp;ileriye dönük(çoluk çocuğu için) yatırım yapan ancak konuya vakıf olmayan pek çok kişi var.

3. Yazdıklarım kendi düşüncelerimden ibaret olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by tireli Yazıyı Oku
    Sayın Antiseptik,çok teşekkürler.Bize sık sık bu dökümleri(çok zahmet edip) veriyorsunuz.Keşke,yanlarına,azıcık sizin kişisel yorumlarınızı da katsanız.Şöyle ki ;ben bu verilerden ne görüyorum.Hisseden kaçan kaçana.Ancak ben belki yanlış düşünüyor olabilirim.Siz böylesine takip edebildiğiniz, ilgilendiğinize göre belki bana göre çok farklı görüş,düşünceler,yorumlar katabilirsiniz.
    Aslında ben zaten alan satanı normalde takip edebiliyorum.Verdiğiniz verilerle ilgili yorum yapmayacağım.Burada çok ama çok çok küçük meblağlarla,yani diğer deyişle dişinden,yaşamından artırıp;ileriye dönük(çoluk çocuğu için) yatırım yapan ancak konuya vakıf olmayan pek çok kişi var.
    İstek üzerine paylaşıyorum. Şahsımca bu verilerin çok önemi yoktur. Verilerde gerçekliği gizlemek ise bir sanattır.

5.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    İstek üzerine paylaşıyorum. Şahsımca bu verilerin çok önemi yoktur. Verilerde gerçekliği gizlemek ise bir sanattır.
    Çok doğru..bu veriler sadece göz boyamada da kullanılabilir. Sağ cep sol cep. Elinize sağlık..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 82/240 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •