Sayfa 82/242 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 1935 madde; 649 - 656 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1.  Alıntı Originally Posted by kademe60 Yazıyı Oku
    Tesekkurler

SM-G531F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Rica ederim bende sizin gibi ky yim spek değilim

Alıntı Originally Posted by kademe60 Yazıyı Oku
    Bünyas08 saat 15:31 de takas paylasiyosun. Gedik in mallarını satti göstermek icinmi. Akşam takas sorduğumda gün sonunu paylasmiyorsun. Burada amaç gedikin mallarını satti gibi gösterip mal kapmakmi diye düşünüyor insan. Ytd

SM-G531F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben rica etmiştim arkadaşım.

Bu arada genel takas dağılımı ne durumda acaba? SOn 2 aylık değişimi gönderbilecek var mı?

3. Bu kağıtta birşeyler olacak tekrar ytd hissi davranıyorum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. ne Alaka

Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Benim tanıdığım Sönmezler son gün öderler. Son iş günü 29 Aralık..

Zaten cüzi bir miktardı. Ama temettü veriyor olması önemli tabi.
    Ne alaka tarih ezelden belli 28 aralık kafasına göre dağıtmıyor

Alıntı Originally Posted by Tolgagazi Yazıyı Oku
    Ne alaka tarih ezelden belli 28 aralık kafasına göre dağıtmıyor
    Ağam neden kızıyorsun. Sönmezin borsada olmayan şirketleri de hep Aralıkta yapar temettü ödemesini. Bazen 2 senede bir yaparlar. Borsa dışı şirketleri böyle, SNPAM bence her sene temettü verecektir ama miktarı az olur. Çimento konsolideye girince ise coşacaktır. Kızacak bir durum yok yani. Zaten ben de son günlere bırakır demişim, sen de 28 demişsin yani Aynı şey..

Bu arada hacim iyice sıkıştı. Ya aşağı ya da yukarı yönlü hızlı hareket edebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi araştırsın, kendi fikir süzgecinden gecirsin, ona göre ve cebine göre karar versin.

6. bünyas08 alan satan kim ve son takas oranları ne bir öğrenebilirmiyiz. günlük takas yollayabilirmisiniz. teşekkür ederim.

Hergün 1-2 kademede 120-150 bin lot alış satış yapıp hacim yaptırıyor yılbaşında b grubuna geçiş için hacim oluşturuyor hazırlık var gedik aldığı 600 bin lota yakın hala duruyor güzel şeyler olucağa benziyor temettü haftası,yılbaşı b grubu geçişi ve liman ruhsat sonucu yaklaşıyor hayırlısıyla

Sayfa 82/242 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •