Sayfa 82/88 İlkİlk ... 32728081828384 ... SonSon
Arama sonucu : 700 madde; 649 - 656 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

İş yatırım değerleme yaptı

70 TL hedef fiyat verdi.

%70.2 yükseliş potansiyeli ile iş yatırım tüm hisseler değerlemelerinde en üstte yer alıyor.

(Bugünkü artıştan önce %80 potansiyel vermişti)

Anadolu sigorta ve aksigorta da değerleme listesinde ama onlarda bu potansiyeli yani bu kadar ucuz olduğunu söyleyemedi.

Hissemiz 41 TL ve hedef fiyat 70 TL.

Olay basit.

Sigorta şirketlerinin en yüksek potansiyele sahip hissesi olduğunu teyit etmiş oldu.

Artık bundan sonra tursg yılı olacak önümüzdeki 12 ay.

Ek olarak tavsiye listesi (en beğendiği ve performansının değerlemesinib yapıldığı hisseler) listesine de aldı.

Sizin anlayacağınız borsa 1 giderse bu 3 gidecek

Ha borsa gitmez ise bilemem.

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    19- 20 ekim 2023 e bu günü görmüş. bilim teknik analiz kesin ispat düşüş ilk etap
    bist100 6500 e yolcu. Bollinger Bandı ile anlatım.
    her gün bir indikatör ile ispat. zararda satarak kara geçmenin yolu.
    düşüşte hiç bir ky satmaz.
    Yorumcular ky çoğaldı panik satışlar
    borsayı düşürüyor der. oysa ky nin kaybı beklemektir.

https://www.youtube.com/watch?v=Q7lG1LJ312Y
    Bende traderım fakat aynı hissede al,sat trade yapmam zararına satmak ayıp değil zaten.3,çeyrek bilanço açıklanmış kaynak iş cep ne kadar kar açıklamış şuan bakmadım fakat F/K da ciddi düşüş yaşamış şuan 8,36

Yarın borsada tepki yükselişi olacaktır yarın borsada düşüş olsa bile önemli değil Türkiye Sigorta F/K 8,36 en kötü zaman kaybı yaşatır kısmet ytd.
    Zaten 3 haftadır yaşatıyor zaman kaybını ytd.

Beğendim açıkladığı 3,çeyrek bilançoyu fakat borsa bugün olağan dışı olay olmadan salakça 2 defa devre kesti pislik yapıyorlar istedikleri pisliği yapsınlar önemli olan sigorta endeksi ytd.

Yarın için beklentim bugün borsa 2 defa devre kestiği için tepki yükselişi bekliyorum borsa prim kaybı %7 kapanış 7,400 civarları daha öncede kısada dönüş yapmıştı tekrardan dönüş yapacağını düşünüyorum yarın için beklentim böyle daha önce seçim belirsizliğinde 4500 civarlarında bir kaç defa git gel yaşamıştı bakalım gene aynısı olacak mı ? ytd.

TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

2. Çeyrek sonu kar rekoru kırmıştı :

3. Çeyrekte de aşırı kar etti :

Son çeyrek karı önceki yıl aynı çeyreğin 10 katı

Üç çeyrek toplam karı
    Önceki yıl aynı dönemin 10 katı

Hadi bakalım buyrun

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Yarın için beklentim bugün borsa 2 defa devre kestiği için tepki yükselişi bekliyorum borsa prim kaybı %7 kapanış 7,400 civarları daha öncede kısada dönüş yapmıştı tekrardan dönüş yapacağını düşünüyorum yarın için beklentim böyle daha önce seçim belirsizliğinde 4500 civarlarında bir kaç defa git gel yaşamıştı bakalım gene aynısı olacak mı ? ytd.
    Bence döndü faiz artışı yarıyor borsaya XU100 kapanış 7,662 ayrıca dün 2 defa devre kesmişti o yüzden 7400 civarları önemli daha aşağıya düşüş yaşamadı şimdilik sıkıntı yok ytd.
    Türkiye sigorta düzeltmesine devam ediyor seansı primli kapatması iyi 12 aylık zirvesi 44,62 seans kapanış 40,40

Asansöre döndü Türkiye sigorta bir inip bir çıkıyor kopamadı gitti sinir olmamak elde değil.Tahta yapıcı spekülatörler hissenin yatayda sürünmesi hoşlarına gider mal topladıkları için yada trade ettikleri için zamanları bol nede olsa benim zamanım geniş değil yarın bakarım beğenmezsem biletini keser gönderirim ytd.
    Zorla yükseliş yaşadı şaka gibi o da sigorta endeksi kuvvetli olduğu için.

Sayfa 82/88 İlkİlk ... 32728081828384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •