Sayfa 820/964 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Bu hafta tavan gösterirse tahtalatörün şirkete gözdağı olarak düşünün. Kılıçlar çekilmiş söylenen. Zeynep ablalarını şirketin içindekilerde ikna edemoyorlarmış. Bu ne iş arkadaş 😁 ytd

2. bu yazılan çizilenler tahtacı hakkında şirket içinde zt yi ikna edememe hakkında söylenenler ne kadar doğru elbet bilemiyorum. fakat bunlar doğru ise yine bir kurnazlık oyununu sahneye koymak istiyorlar gibi geldi. eeee öyle değil mi? Hani yıllardır ky den söz alıp ky yi yok şöyle olacak yok böyle olacak misali söylemler ile aldatmadılar mı? ve şimdi de bu lafların dolaşması yeni bir çakallık kokusu sanki. Veeee ... evet z.t. yi kimse ikna edemiyor algısı yapılır sonra da fesih davası ekibine bir haber uçurulur ve z.t.nin tek şartı var fesih geri çekilsin söylemleri . olabilir mi? neden olmasın. Alıştık. Gerçi gördüğüm kadarı ile İduz böyle oyuna gelecek biri değil. Hayırlısı olsun. Bekleyelim görelim bu süreç bizi nereye götürecek.

Yani tahtacı, bizim ky olan NEDAO ya çalışıyormuş. Bunların hepsi ş..... O. Ç.

4. "TMSF: 15 Temmuz’dan bu yana bin 22 şirkete kayyum atandı. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra FETÖ ile bağlantılı olduğu tespit edilen bin 22 şirketin TMSF kayyumunda yönetildiğini söyledi."

mahkemede incelenecek olan para trafiğinde fetöye yardım çıkarsa ballı kaymak olur kervn.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

5.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Bu hafta tavan gösterirse tahtalatörün şirkete gözdağı olarak düşünün. Kılıçlar çekilmiş söylenen. Zeynep ablalarını şirketin içindekilerde ikna edemoyorlarmış. Bu ne iş arkadaş 😁 ytd
    Görünen şuki tahtalatörde tırsık ve silik biri galiba. Duyduğumuz gözdağı vermek böylemi olur be uşağum. 1 kademecikden zeynep ablan ürkermi. Eğer doğruysa hay ben senin çekeceğin kılıcın yanluş söyledüm tırnak çakısı doyecektüm 😅 ytd

6.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Görünen şuki tahtalatörde tırsık ve silik biri galiba. Duyduğumuz gözdağı vermek böylemi olur be uşağum. 1 kademecikden zeynep ablan ürkermi. Eğer doğruysa hay ben senin çekeceğin kılıcın yanluş söyledüm tırnak çakısı doyecektüm 😅 ytd
    son birkaç mesajın;

ky algısını etkileyebilecek veya yanlış bilgi ile hatalı yatırım kararı aldırabilecek nitelikte.

seni iyi niyetimle uyarıyorum

kaynaksız duyumlara göre bir daha bu şekilde paylaşımda bulunursan

admine değil direk spk ya seni şikayet ederim

blöf yapmıyorum

daha önce şikayet ettim etkili de oldu

ona göre yazdıklarına dikkat et

7. Demokrat sen kimden yanasın onu bir de hele sonra görüşelim. Sen 1-2 haftaya dava çıkacak diyorsun. Bende keşke çıksa ama çıkmayacak dendiği kulağıma söylendi. İnşallah senin dediğin olurda hisseye hareket gelir. Ben hedefimide açık acik yazdim. Ben seni karşıma almam derdim senle değil. Şirketle. Ama sen benim derdim sirketken bana sarıyorsan bu işte başka durum sezerim. En son yazdığın yorumunu birde sen tekrar oku asıl algı orda varmı yokmu. Biz sana diyozmu AZ SUS diye. Sende yaz benimkileride okuma.

8.  Alıntı Originally Posted by demokrat Yazıyı Oku
    ara ara kervan aldım sattım 3 4 yıldır bilirim kervanı, yönetimi,yatırımcılarının psikolojisini...

şimdi şu ki danıştaydaki 2018_97 nolu çağrı kararının ky lehine çıkacağını düşünüyorum.tabiki bir bilgi değil tamamen hissi bir değerlendirme bu.

neden mi böyle düşünüyorum?

yıllardır şirket yönetimi tarafından söylenmiş olan hiçbir söze vaade kelama inanmadım hiçbirine!!!

aksine hımmm demek öyle demişler o zaman tam tersi olacaktır dedim.faydasını da hep gördüm

yönetimdekiler söylüyormuşta kervan yatırımcısının kulağına fısıldamışlar mahkeme sonucu belli şirket kazanacak diye..
    birkaç hafta öncesinden yönetim dava sonucu belli biz kazandık diyormuşta fakat son günlerde belli olmaz bu işler kaybedebiliriz de diyorsa zaten belli ki bu kez yan gelecekler mahkeme ky lehine karar çıkarırsa hiç şaşırmam

1 veya 2 haftaya kararın çıkacağını ve her türlü kısa sürede tahtada önemli bir hareketin gelişeceğine inanıyorum.

yalnız şöyle de bir fikrim var bu da muhtemelen tutar hani kervan hissesi yukarı giderken bile bazılarını hatta birçok kişiyi yeterince mutlu etmediği gibi çıldırtacak özellikle 54 hareketinde 62 hareketinde çıkmadığına pişman olan bir çok ky 40 45 kuruşa malı elinden çıkarabilir çünkü ky bıktı bezdi ve yönetimde bunun farkında hisseyi düşürerek değil bu kez kaldırarak ky yı dökecekler

yani yıllardır alan ky yı bıktırdıkları gibi bu kez satan ky yı hisseyi daha da yukarılara taşıyarak pişman edebilirler

yazdıklarım tamamen öngörüdür tamamen tahmindir tavsiye olamaz
    Ara ara ALMIŞ SATMIŞSIN. Acaba senin işine yazdiklarım çomakmı sokuyo yada rahat rahat trade mi yapamıyon.

Sayfa 820/964 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •