Sayfa 820/1001 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: Viop XXXIX

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    cauti,

ne diyorsun hepsimi dipten mal almıştır .
    vay be ne dipçiler var piyasada
    valla ben dün tabandan mal satmadım diye kendimle gurur duydum..zaten %100 malda sayılırım, ek alım için sağlam döt lazım, bende de yok ondan.

bir de avcı hikayesi gibi, herkes vurduğunu anlatıyor. karavanalardan bahseden yok.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2. TCELL dün çöküşe katılmadı bu günde çıkışa .... eğer endeks kötü olsaydı en fazla düşecek hisseydi

3. Bu tip pastaları gören büyük para kaçar bence.

Ufak para ile oynamak ve manevra daha kolay.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. yigidi oldur hakkini yeme bu baslikta eregli 20 liradan alacagim diye yazanlar varken sindo 27.50-28 lerde damperi dayamisti eregli tahtasina
    endeks zirveden %10 asagi gibi gozuksede yaptigi islem %10 un uzerinde kazancli

daha bugun kendi basliginda eregli 29.80 lerde iken gun sonu endeks su rakam bunuda ereglinin 31 lere gidisati ile olur yazmis eregli suan 31.40
    yanildin sindo TA diye bir sey yok eregli 31.40 ama endeks dedigin rakam olmadi
    ....

5. Rusya'nın Ukrayna'ya karşı başlattığı savaş 2. gününde devam ediyor. Son olarak, Rusya Savunma bakanlığı Kiev'in batısının kuşatıldığını ve başkentin yakınındaki Gostomel havalimanının ele geçirildiğini duyurdu. Ukrayna ordusuna seslenen Putin, "İktidarı kendi elinize alın" dedi.
    NTV

6. Burada Ukrayna canlı kameralar var. Çoğu kapanmış, sokaklarda hareketlilik az.

https://webcam.scs.com.ua/en/europe/ukraine/
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Putin acib bi konuşma yaptı,specikler bilancolari acil göndermeye başladılar,
    Ortalık düzeltmeden savaş olayları net bitmeden kol keserek çıktığım hisselere elimi sürmem..
    Bademler iui alıyorlar ama yemez degilmi dayı
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    yigidi oldur hakkini yeme bu baslikta eregli 20 liradan alacagim diye yazanlar varken sindo 27.50-28 lerde damperi dayamisti eregli tahtasina
    endeks zirveden %10 asagi gibi gozuksede yaptigi islem %10 un uzerinde kazancli

daha bugun kendi basliginda eregli 29.80 lerde iken gun sonu endeks su rakam bunuda ereglinin 21 lere gidisati ile olur yazmis eregli suan 31.40
    yanildin sindo TA diye bir sey yok eregli 31.40 ama endeks dedigin rakam olmadi
    EPGİS'in yaptığı açıklamaya göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 1,61 TL, motorinin litre fiyatına 1,51 TL zam uygulanacak.
    bu haber ve rusyanın 20 dk önce ukrayna sivilleri kullanıyor haberi ile ivme tamamen bozuldu.
    nazar boncuğumuz olsun herşeyi tutturma şansım yok iddiamda yok.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 820/1001 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •