Sayfa 822/1003 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    PDD cruise control'e bağlamış gibi.
    Günlerdir istikrarlı olarak 0,044'te.
    Pdd fon toplam değeri bu hafta 2 katına çıktı, sanırım Elz gibi, yine bir fonunun içine Pdd dahil ettiler.

Kira sertifikası fonu görünümünden henüz kurtulamadı.

Bu arada FFH qnb katılım fonunu takip ediyormusunuz sn myfinans ? İçeriğinde yabancı hisse senedi var diyor tefas.

Doğruysa şuan tefasta işlem gören katılım fonlarında, yabancı hisse senedi içeren tek katılım fonu oluyor sanırım.

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Eskiden herkes kendi bankasinin ppf sini alabiliyordu
    Denedim su anda ama aninda almiyor tabi baska ppf
    yarini bekleyelim, mesai saatinde satilabiliyor ise sikinti degil benim icin
    gunluk fatura odemek icin ppf kullaniyorum

guzel mis
    tesekkur ederim bu guzel bilgi icin dostlar
    Birde bana eleştirel tarzda bi mesaj yazmıştınız sorun değil bende geç farkedip ppf fonu olarak ppz ye döndüm kendi bankamda. Ppz nin farkı yönetim giderinden gelmekte. Bu tutarda büyük meblağlar için önemli yıllık da.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), daha önce BIST-30 Endeksi'nde kaldırılan açığa satış yasağının BIST-50 Endeksi'nde de 12 Şubat'tan itibaren kaldırıldığını duyurdu.

Bakalım etkisi olacak mı olacaksa ne olacak?
    bana göre açığa satış yatırımcılığı baltalamak,kumara teşfik

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), daha önce BIST-30 Endeksi'nde kaldırılan açığa satış yasağının BIST-50 Endeksi'nde de 12 Şubat'tan itibaren kaldırıldığını duyurdu.

Bakalım etkisi olacak mı olacaksa ne olacak?
    Bendeki Elz içeriğine baktım, 3 adet bist50 hissesi tespit ettim; Alkim, Ecilc, Isgyo .

Özellikle, Alkim son 1 yıldır katılım endeksinde güzel getiri elde etti, Kpc 'de de önemli miktarda vardı son zamanlarda. Bakalım etkisi olacak mı?

5.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Pdd fon toplam değeri bu hafta 2 katına çıktı, sanırım Elz gibi, yine bir fonunun içine Pdd dahil ettiler.

Kira sertifikası fonu görünümünden henüz kurtulamadı.

Bu arada FFH qnb katılım fonunu takip ediyormusunuz sn myfinans ? İçeriğinde yabancı hisse senedi var diyor tefas.

Doğruysa şuan tefasta işlem gören katılım fonlarında, yabancı hisse senedi içeren tek katılım fonu oluyor sanırım.
    FFH ilk gününden itibaren takip listemde.
    Aslında çok şey beklediğim bir fon.
    Şimdilik pek parlak gitmiyor.
    Ama iyi yönetilirse zamanla güzel bir fon olacağını düşünüyorum, çünkü fikir iyi.

6.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    bana göre açığa satış yatırımcılığı baltalamak,kumara teşfik
    Aynı fikirdeyim.
    Elinizde olmayan şeyi satmak ne demek.
    Olmayan bir şeyi satıp satışı tetikliyorsunuz, sonra kartopu gibi büyüyebiliyor iş.
    Ama çoğunluk aksi düşüncede, borsaların vazgeçilmezi diyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Yabancı hisse fonları, yabancı hisse fonu sepeti fonları, eurobond fonları ve döviz ünvanlı değişken fonların pay birim fiyatı hesaplanırken, tcmb resmi dolar kuru baz alınıyor.
    Sözgelimi yarın için bu fonların hepsi -0.43% eksiden başlayacak hesaba. Eğer elindeki menkuller atıyorum 0.43% değerlendiyse, yarınki getirisi sıfır gelecek tl bazında vs. gibi

Selamlar,
    çok teşekkür ederim. peki bu veriyi nereden elde ediyorsunuz ?

8.  Alıntı Originally Posted by cahilordinaryus Yazıyı Oku
    çok teşekkür ederim. peki bu veriyi nereden elde ediyorsunuz ?
    https://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/conn...nkasi+kurlarii

İki günü seçip farkın yüzdesini bulun.

Sayfa 822/1003 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •