Sayfa 823/948 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 6,577 - 6,584 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Sn.west_77 1.38 deki yüksek satışın etkisi midir acaba?
    ondan degıl bunun spegı kılın kılı boyle yavsak tahta sahıbı olmaz gıdım gıdım cıkar saldur dıye ıner bu zaten huy edınmıs boyle kendıne bugun 1,40 ustu gorseydı bıraz rahatlayacaktım ama bakalım yınede hem bıst hemde bu hafta guzel ve hareketlı gecer ınsallahh......benım bırde sorumun cevabı yok deutce 1 aydan berı nerede ne akıyor ne kokuyor 1,800m lot almıs sımsıkı sarılmıs onlara ....
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2. Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3. Bi yarım saat daha olsa açıldıgı yerden kapıycaktı. Ulan al götür artık be bu neyin baskısı aldıgımız üç beş lotunmu peşine düştün. İnşallah yarın birgün kalantör biri gelir seninde elindeki tüm malları alır sende mal gibi kalırsın. Endex düşeeken hergün %5-6 aşşa düşüyodun . bukadar beklenti varken çoktan 1.7 leri yarıp geçmen lazım hala sürünüyosun. Bendeki mallar sana gelmez bunu unut.basmıycaktınız öyle1.2* lere işte böyle elin adamı gelir paldır küldür toplar o fiyatlardan. Şimdi uza!! O senin mallar sandıga girdi kapagıda kapandı. Ben enson çıkarım merak etme. Çıkarkende ışıkları söndürmeyi unutmam. Dümbük seni.

4. 1.38 den gelen satış ve kademeye konan 100 bin lot çok net speğin hareketi. Ama speğin unuttuğu bir şey var oda 1.8 deki gapın seve seve kapanacağı. Az buçuk aklı olan ky sana mal vermez yarın bi gün daşşaklı biri gelir senin malını toplar yukardan verir milletin eline. Sende yılda bir iki kezlik harmanını avucunu koklayarak geçirirsin. Bu arada çok bekledim yüklü alayım diye 1.10 ları. Yüz bin lot civarı alacaktım. Zannedersem götü yemedi sayın speğin. Benden malı minimum 1,70 -75 bandından alırsın. İstersen özelden yaz yarın satayım sana 😁

5.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    1.38 den gelen satış ve kademeye konan 100 bin lot çok net speğin hareketi. Ama speğin unuttuğu bir şey var oda 1.8 deki gapın seve seve kapanacağı. Az buçuk aklı olan ky sana mal vermez yarın bi gün daşşaklı biri gelir senin malını toplar yukardan verir milletin eline. Sende yılda bir iki kezlik harmanını avucunu koklayarak geçirirsin. Bu arada çok bekledim yüklü alayım diye 1.10 ları. Yüz bin lot civarı alacaktım. Zannedersem götü yemedi sayın speğin. Benden malı minimum 1,70 -75 bandından alırsın. İstersen özelden yaz yarın satayım sana ��
    Yok dötü yememiştir. Kendileri leşci oldugu için siz nereye alış yazarsanız o bikaç kademe yukarıya yazıcaktı.aktiften alırdım derseniz, kademelerdede okadar mal olacagını zannetmiyorum.

6. Ilginç hisse endexe ters hareket ediyor son günlerde.

7. Cengo arkadaş ne sipegi 52000 satıcı vardı 50000 ben yazdım 100000 oldu almaktan korktular ben sipek filan degilim maliyetim yüksek.

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sabah kısmet olursa canlı görüceksiniz oin açacağım küfür siyaset yok nicksiz giriş yok

ASUS_Z002 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 823/948 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •