Sayfa 823/1000 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,577 - 6,584 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

dolarımıza dönecek olursam mb nin enflasyon açıklamaları doları az gevşettidevamı gelecek mi göreceğiz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by 380v Yazıyı Oku
    Hakaret etmemize gerek yoktur,
    Hakaret mi?

Bazı insanların sorunu ne biliyor musun?
    Kendileri en ağır hakaretleri kolayca ederler, tepki görünce de sanki kendilerinin hiç suçu yokmuş gibi davranırlar.

Buraya zaman zaman bazı maaşlı köpekler gelip, birikimi erimesin diye dolar alan sıradan vatandaşlara "vatan haini" diyorlar.
    Böyle ağır bir hakareti o kadar kolay söylüyorlar ki, sanki leblebi çekirdek.

Muhalif olan herkesi fetöcülükle suçlayanlar da aynı köpeklerdi.

Benzer bir ağır hakaret şimdi "madurodan yana olmayanlar kesin amerikancıdır" zihniyetli mesajlarda mevcut.

Tartışmaya gerek yok evet.
    Herkesın ağzından çıkanı kulağı duysa hiç tartışma çıkmaz zaten.

3. Daha 2 gün önce yazdım. Aldanmayın bu doların zıplamasına diye. Bu meretin ayaklarına 2 el ateş ediyorlar, az canını yakınca zıp zıp zıplatıyorlar. Aldananlar da ( yufka yürekliler ) hemen yardıma koşuyorlar. Oysa önlerine atılan yemdir bu zıplayış. Dolar , en azından 5 Nisan ' a kadar sakin gidecektir. Sonra zaten yanına yaklaşanı nakavt eder. Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Burada sağcı solcu ekseninden ziyade....

Düşmanımın düşmanı benim dostumdur mantığı daha ön planda gibi duruyor...

Aslında sol görüşün ve milli görüşün temelinde Anti Amerikincı ve anti emperyalizm var... Sn. Yaşar, Kızmayın bana ama klasik bir ULUSAL cı olarak aşırı sol ile aşırı sağ arasında ben pek bir fark göremiyorum...
    Asıl sorun insanımızın hemen her konuda, bilgi sahibi olmadan, okuyup öğrenmeden, dünyadaki popüler aktörlerin duruşuna bakarak ahkam kesmesi.

Bizim standart okumuşumuza göre, Ecevit de solcudur, Castro da...

Venezuella nerede bilmezken, Erdoğan destekledi diye pozisyon alanlar epey çoğunluktadır.

Kendi kendimize merak edip de oturup öğrenmeye çalıştığımız bir konu yoktur .

Kitap okumayı zaten sevmeyiz ezelden.

Bırakın onu, kendi uzmanlık alanımızda bile diplomayı aldıktan sonra kendimizi geliştirmeyi boşlarız.

Araştırmayı sevmediğimizden de alelusul bizden önce pozisyon almışlara bakarak yönümüzü sempati, antipati üzerinden belirlemeye çalışırız.

Eskiden, oturaklı liderlerin prensipli yaklaşımları temelinde, onlara bakarak yön tayin edenler günü kurtarırlardı.

Bugünün liderlerinin, nitelik bozuklukları ve hemen her gün değişebilen yön değiştiren pragmatist yaklaşımları yüzünden onlara bakarak ahkam kesenler epey hata yapabiliyorlar.

Erdoğan'ın iyi ve kötü dediğine göre dünyanın analizi yapmaya kalkarsak, bizim borsa analizcilerinden daha fazla madara olmamak mümkün değil.

380v 380v şu an forumda
    Yeni Üye

Duhul
    24-01-2019

Yaptığı şey
    Konuya Bakıyor Dolarda Yukselis Kacinilmaz
    son zamanlarda bazı üyeler sepetleniyor.
    onların yerine yenisigeliyor
    ilk mesajlarda basit fazla göze batmayan yazılar yazıyorlar bu başlıkta
    bir süre sonra bakıyorsunuz
    atılan gönderilen üyelerle birebir örtüşen hatta aynı kalemden mi çıkmış diyebileceğiniz yazılar yazmaya başlıyorlar

öncelikle hoşgeldiniz diyeyim 6 günlük üye olarak dolar konusunda oldukça bilgili olduğunuzu düşünüyorum
    ancak sanırım sizin düşünceleriniz doalrda yükseliş kaçınılmaz başlığından ziyade
    bizim bir alaman topçusu vardı onun bu başlıkta çok tutulmayan/sevilmeyen görüşlerini yazdığı bi başlık vardı
    sanırım dolardan bihalt olmaz topiği idi orayı şiddetle tavsiye ederim

bu arada derin dondurucudan 2 adet patlıcan çıkardım
    bekliyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Burada sağcı solcu ekseninden ziyade....

Düşmanımın düşmanı benim dostumdur mantığı daha ön planda gibi duruyor...

Aslında sol görüşün ve milli görüşün temelinde Anti Amerikincı ve anti emperyalizm var... Sn. Yaşar, Kızmayın bana ama klasik bir ULUSAL cı olarak aşırı sol ile aşırı sağ arasında ben pek bir fark göremiyorum...

yok benim öyle birönyargım yok

bu arada
    buradaki trolleri saymazsak

arada bir buradan çıkıp sizin ve qundwanenin yazılarını okumak için diğer dövizbaşlıklarına da gidiyorum. yazılarınızıda beğeniyorum.

22:00 ABD FOMC Açıklaması

22:00 ABD FED Faiz Oranı Kararı beklenti 2,50%

22:30 ABD FOMC Basın Toplantısı

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    tümdünyada olduğu gibi bizdede durum çok farklı değil.insanoğlunun karakteristik yapısı bencil ve çıkarcı olmasıdır.bu hepimiz için geçerli birşeydir.Çıkarlarımızı vesevdiklerimizin yandaşlarımızın çıkarları önceliğimizdir.
    Bu yorum sağcı solcu kemalist milli Görüşçü hepsini yıkmış bir numara çıkarımıza para...

yat.tavs. değildir.

Sayfa 823/1000 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •