Sayfa 824/993 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 6,585 - 6,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,176
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ben tuketici mahkemesi yolu ile almistim.
    Bende hepsini tüketici mahkemesine verdim öyle aldım,onların bazıları itiraz etti beni dava ettiler bir mok alamayıp daha fazla ceza ödediler,

2.  Alıntı Originally Posted by cemsoy35 Yazıyı Oku
    bende hemen hemen tüm bankaların gold u palatinumu bussines ı vs i var..ticaretimde kullanıyorum..ve hepsinde de her ay ciddi meblaglar dönüyor. limitler agzına kadar dolu ve hepsi de yuksek limitli..o yüzden iptal edin dedigim zaman genelde maçaları yemiyor iptal etmeye...çünkü her kart ortalama 150-200 bin dönem içi ödemesi ..ve hepsi gününde yatıyor.. pos hesabım çogunda var..hepsinin limiti ortalama 350-400 bin tl falan... geçengün garanti yerleştirmiş.. yıllık üyelik ücreti 350 tl ..k apatın o zaman kartı dedim..herzaman yaptıgım blöfü yaptım... adamlar şak diye kapattılar...gitti 400 bin limitli kart...yenisini çıkarttım ..10 bin tl limit geldi...bu ne dedim 10 bin kime yetecek...ee diger kartlarınızın limiti yuksek o yüzden bukadar limit çıktı size dediler..diger kartların limitini düşürün dediler..neyse teb in posunu iptal ettik garantiden pos aldık...şimdi tüm kartları garantiden geçiyorum pos hesabında çok hareket olursa kolay yukselirmiş limit..ama tekrar 400 bin limite çıkarmak için baya bir ugraşacagız galiba...
    koptum olaya yalniz.garanti bankasi inanilmaz kotu kredi kartlari hususunda.bakin tam 20 sene tek bankam garantiydi.baska bankadan iceri bile girmedim.aylik harcamam 100 bin iken limitim 120 bin di en son ) gunune odemeyi birakin odemeler icin onden odeme yaptigimdan yillardir ekstrelerim sifir geliyordu.onlarca evrakli limit artirim taleplerim hersey karsiliksiz kaldi.

yeter artik diyerek 2 ay once ykb online basvuru sayfasina girdim.tc mi yazip kart basvurusunda bulundum.cat diye ayni gun 95 bin tl verdiler.

bu kredi karti blofu ne yazik ki garantide islemiyor.

sizlere bambaska birseyden daha bahsediyim.

digiturk,turkcell vb firmalar taahhutunuz bitince direk e devlet uzerinden kapatma basvurusunda bulunun.sizi ikna timleri ariyor.en son superonline in 200 tl lik paketini 100 tl ye , digiturk full paketi 300 iken 120 ye mi ne aldim.yillardirda ayni blofu yaparim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
    bist 30-100 farketnez endeks kağıtlarında büyükler için nerden verirsen ver dolar bazında büyük kazanç var.

4500 - 4000 - 3500 farketmez her seviyeden yedirseler dolara dönseler (dolar bazlı) muazzam kar yazar.

hatta doları 19-20-23 fiyatlardan alsalarda büyük kar var.

4. KK aidat için az sert olmak lazım

https://m.youtube.com/watch?v=JIc-3YZiT_8

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bist 30-100 farketnez endeks kağıtlarında büyükler için nerden verirsen ver dolar bazında büyük kazanç var.

4500 - 4000 - 3500 farketmez her seviyeden yedirseler dolara dönseler (dolar bazlı) muazzam kar yazar.

hatta doları 19-20-23 fiyatlardan alsalarda büyük kar var.

Merhaba sn.hayek , 3 gündür size sormak için sisteme giriş yapayım derken hep işim çıktı. Bu döviz konusunda çok ısrarlısınız. Aslında hesap bilen herkes buraların normal olmadığını biliyor. Fakat genel olarak yıllarca yapılanlardan öğrendiğimiz , seçime kadar silah dayasalar doları uyandıramazlar . Bu seçim sıradan seçim değil.

O halde ümitlenmemizi gerektirecek hususu merak etmek durumundayız. Eğer sakıncası yoksa paylaşırsanız sevinirim.

Satışta etkisi olan karar 28 Nisan 2023’e ertelenmiş

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Satışta etkisi olan karar 28 Nisan 2023’e ertelenmiş

Bu nedir acaba, bu konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi verebilecek bir arkadaş var mıdır?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    İmamoğlu’na yeni dava: Avukatı SÖZCÜ’ye konuştu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında ihaleye fesat karıştırma suçlamasıyla dava açıldığı öğrenildi. SÖZCÜ'ye konuşan İmamoğlu'nun avukatı "Danıştay’ın Ekrem başkanın ihale süreçleriyle ilgili olarak dahli, talimatı, yönlendirmesi, yetkisi, imzası vb. bulunmadığını tespit etmesine rağmen savcılığın bu tespiti gözetmeyerek açtığı bir davadır" dedi. Konuyla ilgili İmamoğlu'ndan da açıklama geldi.

https://www.sozcu.com.tr/2023/gundem...nustu-7553317/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 824/993 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •