Sayfa 825/1043 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    kriptolarda sörf yapıyorum bu aralar 24 saat var ripple eos ve wawes bir ara yazmıştım dikkatinizi cektimi bilmem hepsi ralli yaptı ve yapmaya devam ediyorlar
    Ben bu yorumu kaçırmışım hocam inşallah şuan için geç değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    kriptolarda sörf yapıyorum bu aralar 24 saat var ripple eos ve wawes bir ara yazmıştım dikkatinizi cektimi bilmem hepsi ralli yaptı ve yapmaya devam ediyorlar
    Celik hocam hisseden vazgeçtiniz artık

3.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Ben bu yorumu kaçırmışım hocam inşallah şuan için geç değildir.
    wawes 7.80 di ripple 0.00190 dı eos 16.88 di chainlink 14.00 dı
    şimdi. 61.08*******4.233*******26.29************117.20

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    beni anldığına sevindim esma
    Sizin öğrenciniz sizi anlayandir. Öğrenciniz olmaktan gurur duyuyorum. Saygılar sunuyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Celik hocam hisseden vazgeçtiniz artık
    piyasanın her alanında olmak lazım kriptolar düşerse borsa cıkar kriptolar cıkarsa borsa düşer düz mantık

6. Bugün Almanya fırkateyninin Libya’ya giden Türk ticari gemisine çıkartma yapması benim kanaatimce endeksi en çok dalgalandıran faktör oldu. Dövizde bir hayli sert yeşil yaktı. Artan pandemiyi, hastanelerde yer kalmayınca günlük vaka sayılarını artırmakta olduğunu izleyerek önümüzdeki bilim kurulu veya kabine toplantısında yeni kısıtlamalar geleceğini düşünüyorum maalesef..

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    piyasanın her alanında olmak lazım kriptolar düşerse borsa cıkar kriptolar cıkarsa borsa düşer düz mantık
    Kripto para bitcoin işini beceremedik . Daha doğrusu öğrenmedik. Vazgeçemediğimiz hisseyi bari bize bildirin biz onla idare edelim

8. Hocam şu Sanko ya bi kızsanız yada sert bir bakış atsanız zamanı daraldıkca daha da salıyor kendini
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 825/1043 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •