Sayfa 826/996 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876926 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 6,601 - 6,608 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Dubai, Kuveyt ve Suudi borsaları çöktü. Zaman kötü kolla.....

Altın dışında her yatırım zarar ettirdi son zamanlarda. Neye el atsan zarar ediyorsun. İlginç bir dönemdeyiz.
    Krizleri firsata cevirmek gerek.

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Üstadım AES portföyünde petrol ETF'leri bulunduruyor. Yani petrole yatırım yapan fonlardan oluşan bir fon sepeti fonu. Amerikada işlem görüyor çoğu Amerika kapanışı önemli fiyatta. Buralardan alınır mı AES ? Rusyanın tavrına bağlı diye düşünüyorum. İçeriğinde bulunan fonlar aşağıda.
    BNO
    CRUD
    DBE
    DBO
    OILK
    UCO
    USL
    USO
    Admustafa sana cok teknik bi soru : simdi bu yıllık 0 stopaj li tl faiz orani net %9 ..ve banka diyorki bir daha ki seneye enflasyon + 3 vereceğim. E su an zaten enflasyon 11.50 + 3 de verecek 14.50 cepte olmuyor mu ? Ha seneye vadede enflasyon 5 e duserse yine 9 verecek banka ..

3.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Arz donemini nicin bekleyeceksiniz daha fazla almak icin mi ? Bende 50 k almistim 50 usd civarindan. Bakalim kar etmek icin ne kadar sure bekleyecegiz ? Belki de 50 usd uzerini uzun bir sure goremez.
    Piyasalar durgun, üretim azaldı, uçuşlar iptal, petrole talep azaldı, öyle olunca üretimi kıstılar tabi eldeki stokları bitirecekler, sonrası ne olur bilinmez ama bu sene umudum yok benim de 50 usd üstü çok zor görünüyor.

4. 29 ŞUBAT güncel pörtföye göre
    anlık TCD - %4

Bugün elimdeki eıd ve tau yu zararla satayım diyordum. Ama bugünü görünce bir delikanlılık yaptım. Panikle satmayim dedim vazgeçtim. Yarınki tepki yükselişi fiyatlamasini bekleyip yarın tlsimat vermeyi bekliyorum. Ne dersiniz. Yüzde 3 falan çıkar mi

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Bi mevduatcida bukadar cesaret
    Yurek yemislik masallah
    Temkinli olmanda fayda var
    Baliklama daliyosun
    YTD.

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En az 1 ay araştırma yaptım. En iyi kazandıran fonlardı. Herkes kazanıp ben kaybetsem haklısın.

7. 100bin bende aldım buralar riski düşük yerler. Herkes panik yaparken al felsefe bu gibi.
     Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    eas fon için 50 k alış verdim hayırlı olsun vatana millete
    SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tcd dagilimi kapta aciklanmis
    Komedi resmen
    Korkudan hisse sayisini dusurmusler
    Zararlar bu sebeple artmis

Sayfa 826/996 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz