Sayfa 828/1312 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 6,617 - 6,624 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Geçen hafta Zeytinburnunda aldığım eski - döküntü daire için bugün vergi dairesinden aradılar. Ama işlerinde uzmanlaşmışlar ; önce hoş beş , hayırlı olsun falan derken sohbet şeklinde kaça aldığımı, satıcıların katakülle yapıp yapmadığını , emlakçı vasıtasıyla alındıysa fatura kesilip kesilmediğini soruyorlar. Önce inanmadım, telefonu kapattım. Sonra yine aradılar ve kimlik teyidiyle başlayarak konuştuk.

Maliye bakanlığı gerçekten sıkı takibe almış görünüyor. Lakin cezai yaptırımı var mı, kime nasıl ne yapılacağını bilmiyorum. Sadece korku salmak için mi, yoksa şahane bir ceza- gelir kapısı bulunduğu için mi sıkı takip göreceğiz.
    Eğer katakulli varsa alıcıyı ..kerler bilginize. İzah verirken dikkat edin.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Esas konut almak isteyenler yatırım amaçlı alıp enflasyonist ortamda köşeye gayrimenkul atmak isteyen kesim. Emlak piyasasını canlandırmak için genele açık bir faiz indirimli konut kredisi verilmesi lazım.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

3. takip ettiğim bir ilan vardı 3,100,000 de 3,500,000 e cıkarmış fiyatı kampanya açıklanmadan...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,935
    Türkiye’de de yabancıya konut satışı kısıtlanmalı

Kanada’nın, fiyatları aşırı artırdığı gerekçesiyle yabancıya konut satışını yasaklaması, tartışmayı Türkiye’nin de gündemine getirdi

https://www.ekonomim.com/sektorler/e...-haberi-678790
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,935
    Ev satışlarında süreler 1-2 aydan 6 aya çıktı
    Sosyal konut projesinin ardından bugün açıklanacak Orta Gelirliye Konut Kampanyası piyasayı kilitledi. Ev satışlarında süreler 1-2 aydan 6 aya çıktı.

https://www.ekonomim.com/sektorler/e...ten-04-01-2023
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. nebati:Vatandaş yeni uygulamayla 1 milyon TL konut kredisi çektiğinde aylık taksit ilk yıl 4.410 TL olacak.
    İkinci yıl 5.400 TL, üçüncü yıl 6.480 TL olacak. Üç yıl Hazine desteği var...

verdikleri örneğe bak 1 milyon üzerinden...

7. suryapı altan elmas: insanlar çok rahat biraz peşinatla 5 milyon kredi kullanarak ümraniye gibi bölgelerde 6-7 milyona ev alabilir...

kendi bakış açısıyla siyasal islamcıların halkı gördüğü pencere...

evi olanlar kredi alabilecek mi ondan bahsedin. Bana yaramayan kampanyayı ben ne yapayım. Kampanya olacaksa toplumun her kesimi kredi çeksin alsın evini
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Sayfa 828/1312 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •