Sayfa 828/993 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 6,617 - 6,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

iyide tüm emeklilerin artmayacak mı en düşüğü ekstra mı artıracaklar
    2.500 enflasyon farkı ile %30 olsa 3.250 3.500 mü yapacakalr
    neye yarar 3 ay sonra gene eksiye geçer
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Erdoğan'ın saat 15:00'te Bilim Kurulu üyeleriyle Külliye'de açıklama yapması bekleniyor /NTV

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kılıçdaroğlu : Bugün farklı bir konuşmayla karşınızdayım. Karanlığa mahkum edilen bir ülke istemiyorum. Yazdığım konuşmayı bir kenara bırakıyorum, çok öfkeliyim.

Kılıçdaroğlu : Erdoğan ! Evsiz, yurtsuz, elektriksiz, aç bıraktığın bebeklerin ağladığını duyuyor musun, ben o bebeklerin ağlamalarından gece uyuyamıyorum.

Kılıçdaroğlu: Yol arkadaşlarıma sesleniyorum, size de bir çift lafım var. Bu engereklerle çatışma ne kadar sert olursa zafer de o kadar yakın olacak. Ya bana katılın ya da şimdi, şu anda yolumdan çekilin

Kılıçdaroğlu ::"Vatanı satanlar ile kavga edeceğim.Yargıyı siyasetin eline verenlerle kavga edeceğiz.Çetelere boyun eğenler ile kavga edeceğim. Söz veriyorum pes etmeyeceğim,durmayacağım.Kötülüğe ses çıkarmayanlar için bu hale gedik.Ama ben asla vazgeçemeyeceğim."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Son dönem dinlediğim en iyi Kılıçdaroğlu ..

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    geçen seferki gibi yapacaklar büyük ihtimal.. en düşüğü 3500 falan yaparlar.. diğerleri enflasyon oranında artar..
    yüksekten prim ödeyip emekli olanlarla düşükten ödeyenlerin maaşları iyice yakınlaşacak..

Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    geçen seferki gibi yapacaklar büyük ihtimal.. en düşüğü 3500 falan yaparlar.. diğerleri enflasyon oranında artar..
    yüksekten prim ödeyip emekli olanlarla düşükten ödeyenlerin maaşları iyice yakınlaşacak..
    onu yılbaşında yapacaklar...şimdi yapmazlar...

7.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    sevgili trakyalı, gsmh yıl içinde üretilen mal ve hizmetlerin değer toplamıdır
    ülke vardır hiç bir sanayisi yoktur sadece hizmetle(mesela turizm) önemli hasıla elde eder
    bir ülke 75 milyondan 95 milyona çıkıp mal veya hizmetler üretim total değeri bırak artmayı düşüyorsa belasını bulmuş demektir..
    bence hesaplamada hata olmalı ülkemizde bir sürü mal var bi tonda elini kolunu sallayarak giriyor sonra GSMH artmıyor derseniz ben buna inanmam

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    zaten en alt sınırdakilere size ekstra 2500 yaptık bir süre zam almayacaksınız denmemiş miydi başganım.

Sayfa 828/993 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •