Onemli Gunler Banner
Sayfa 829/1000 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: Viop - XXVI

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    jas geçen hafta gönderdiğim mesajlara baktın mı.?
    Baktım Dostum. Net olarak bir tepki çıkışı görünüyordu. Bu yüzden acaba elimden çıkarsam mı dediğim 3.16 ortalamalı Krdmd hisselerini (alırken yazmıştım foruma, elimdeki tek hisse idi çeşitlilik olsun diye) biraz bekleteyim dedim. Dün 3.20 den açınca maliyetin üzerinde biraz daha beklesin dedim. 3.30-3.41 arası kademeli satışa koydum. Hepsi gitti 3.35 ortalama ile.
    Artık %70 döviz, %20 altın fonu ve %10 TL (TL nin 1/3 ü ile kademeli açmakta olduğum altın ve dolar shortları ile bekliyorum. Eğer bir savrulma olursa diye 9.90 a kadar da dolar short girdim uzak vadede). Yarın sabah boşa çıkacak para ile de 10.50 ye kadar kademeli dolar short yazacağım sigorta için. Kısacası, sigorta işindeyim şu an.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    shortmusun?
    uzundaydım. aralık vadesinde 540 adet kontratım vardı. fiyat 524 iken bir anda 504 e düştü ve 505 deki stop loss patladı. 10.6k zarar yazdım. stop loss olmasa şu an oldukça iyi karım vardı. hem ondan olduk hem de zarar yazdık.

bana iyi tecrübe oldu. artık stop loss kullanmam. kullanırsam da bu kadar uzak bir fiyata koymam.

tekrar uzun açtım ama olan oldu artık.

3. Biden seçilirse zarrabı görecek miyiz?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

4.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    bende aralık vadelideydim dün 523 tl civarından tüm pozisyonu kapatmıştım.
    kapatmasam bugün bana da fena giriyomuş ya
    ucuz atlatmışsınız. sizin adınıza sevindim.

Alıntı Originally Posted by wankatanka Yazıyı Oku
    uzundaydım. aralık vadesinde 540 adet kontratım vardı. fiyat 524 iken bir anda 504 e düştü ve 505 deki stop loss patladı. 10.6k zarar yazdım. stop loss olmasa şu an oldukça iyi karım vardı. hem ondan olduk hem de zarar yazdık.

bana iyi tecrübe oldu. artık stop loss kullanmam. kullanırsam da bu kadar uzak bir fiyata koymam.

tekrar uzun açtım ama olan oldu artık.
    geçmiş olsun

şimdi komplo teorisi diyenler olacak ama ben yinede yazayım.

belirli kurumlarda müşterilerin ( özellikle ky ) hesapları kontrol ediliyor eğer karda ise hırsı nedeni ile yüksek kontrat açanlara ters işlem açıyorlar özellikle de stop loss koyanlara.

ve güle güle diyorlar.

kazanmak bu şekilde oluyor.

işin özü kontratlar küçük olursa ve mc durumunuz çok uzak ise kimse sizinle uğraşmaz aksi takdirde elinizdekileri almak için her şey yapılır.

by isen stop yakın ise no problem

ama ky olupta stopta uzun olursa ilk avlanılacaklar arasındasınız.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

dolar buradan gevşemezse
    geçmiş olsun dolar short olanlara.
    yani bir dalga daha başlıyor.
    işareti aşağı,ama belli olmaz....

7. Kasasında
    Döviz artısı olan
    İhracat yapan
    Borcu harcı az şirketlerden şaşmayın..

Bu 3 kritere uymayanlarda pişman olabilirsiniz...

Bu radde Borsa safahatı kanatimce başladı.. 90 lar , 2000 ler..

Kasasında döviz artısı olan, ihracat yapan, borcu harcı az olan şirketler dönemi tekrar başlamıştır, benim fikrim..

Maalesef, enflasyon artıyor
    Döviz dolar artıyor..

sabah +1.75 gördüm..PGSUS:.. şimdi -3.45
    ABVersin..sahtekarlar

Sayfa 829/1000 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz