Sayfa 83/216 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 657 - 664 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1.  Alıntı Originally Posted by Kimyacı Yazıyı Oku
    Sayın kardeşim yazdıklarınız borsadaki diğer hisseler için doğru bu hisse arz olurken ne dediler hisse düşer mi İstanbul'da ev fiyatları düşerse düşer bizi kandırdılar ayrıca 213 ev arz oldu atış ofisine gittim eşdeğer evi peşin alırsanız arz ettikleri fiyata satıyorlar soruyorum 213 ev almakla tek ev almanın fiyatı aynı olurmu resmen aldatırdık neyi savunuyorsunuz anlamadım Sinan beye gelince halka arzdan kaç lot aldı merak ediyorum elinde bir evlik hisse var devamlı alıyor ortalaması yüksek herkese saygı ve sevgiler
    üstadım selamlar;
    bir şeyi savunduğum yok,sadece şunu söylüyorum fiyat göreceli bir kavramdır, sana ucuz gelen başkasına pahalı gelebilir veya tam tersi,bu durumuda en iyi yansıtan malesef borsa ortamıdır,dışarıda aldığınız her ürün aslında dikte edilmiş fiyattır,kimse fiyat garantisi veremez, yazınızda belirtmişsiniz satış ofisinde 1 ev fiyatı halka arz fiyatından diye, çünkü adam orada fiyatı dikte ediyor, alırsan diyor, mantık arama yapmanız hata, ama borsaya çıkmış bir üründe herkes farklı mantalitede hareket ettiği için fiyat eğilip bükülebiliyor. umarım kendimi açıklayabilmişimdir. saygılar. YTD

2. veya şöyle yazmaya çalışıyım borsaya çıkmış bir ürünün birden fazla sahipliği oluyor, bu bir çok sahip farklı davranışlar gösterdiği için fiyat artıyor veya azalıyor(bu bir çok ilgili kişinin genel trendine göre), makyol fiyatı 42,50 borsaya dikte etti, ama borsadaki sahipleri bu fiyatı sahiplenmiyor veya inanmıyorlar, bu sebeple fiyat düşüyor, bu lotların sahibi bir tek kişi olsa fiyatı dikte edebilir. veya bu lotları tekrar makyol'a ver adamlar yine 42,50 den satar. benim fiyatım bu diyor. kandırılma meselesi bu sebeple ters geliyor bana.saygılar

3. Oncelikle satis ofisinde ev fiyatlari halka arz fiyatinda satilmiyor. KAPa yapilan bildirikde bile,satilan ev sayisi belli (az olsa bile) ve satis fiyati belli.neye gore diyorsun halka arz fiyati anlamadim?yanlis bilgi neden verme geregi duyuyosun, bunj zaten hic anlamadim.evet dogru aciklayamadin kendini. kazik yeme olayi zaten cok sacma geliyo, artik insanlar yoruldu bence buna cevap vermekten,ama siz hala yorulmadiniz soylemekten. insanlar al dedigi icin degil, kendimce bu fiyatlar cok dusuk o yuzden aliyorum, duzenli almayada devam edecem,36 nin altini hic beklemiyorum artik (umarim yanilmam). tabiki kendi dusuncelerim,yatirim tavsiyesi asla degildir.

4.  Alıntı Originally Posted by radiation Yazıyı Oku
    Oncelikle satis ofisinde ev fiyatlari halka arz fiyatinda satilmiyor. KAPa yapilan bildirikde bile,satilan ev sayisi belli (az olsa bile) ve satis fiyati belli.neye gore diyorsun halka arz fiyati anlamadim?yanlis bilgi neden verme geregi duyuyosun, bunj zaten hic anlamadim.evet dogru aciklayamadin kendini. kazik yeme olayi zaten cok sacma geliyo, artik insanlar yoruldu bence buna cevap vermekten,ama siz hala yorulmadiniz soylemekten. insanlar al dedigi icin degil, kendimce bu fiyatlar cok dusuk o yuzden aliyorum, duzenli almayada devam edecem,36 nin altini hic beklemiyorum artik (umarim yanilmam). tabiki kendi dusuncelerim,yatirim tavsiyesi asla degildir.
    Yaklaşık 1ay önce satış ofisine gittim halka arz edilen bloğun yanında aynı kat aynı yön aynı büyüklükte ki daire peşin alırsanızpeşin indirimi yapıyor arz fiyatına veriyorlar yanlış ve aldatma burda

5. üstadlar, daha açık olayım, yatırımcı psikolojisi denen bir şey var, süper sinan'a aman hocam alma dememin nedeni, devamlı kandırılmaktan aldatılmaktan ve zarar gördüğünden dem vurması. eğer bu fiyatların artmasını istiyor ise, biraz daha pozitif olmak ve bu kağıdın çok ucuz ve süper bir yatırım olduğunu söylemekten geçer, bu topic'i okuyan herkes emin olun bu yorumlardan sonra tırsıp alacağı varsada almaz, gider satış ofisine daha fazla öder burada ucuzdan almaktansa gider oradan alır, pozitif olarakta yanlış bir şey veya aldatma yapmıyoruz gerçekten satış ofisinde daha pahalı değilmi?
    ne ikide birde kandırıldık, yok adalet vs. ne güzel ucuz ucuz al işte.
    YTD,yazdıklarım tamamen deli saçmasıdır, yatırım tavsiyesi içermez, yatırım için yatırım danışmanına başvurunuz.

6.  Alıntı Originally Posted by Mr.No.Name Yazıyı Oku
    üstadlar, daha açık olayım, yatırımcı psikolojisi denen bir şey var, süper sinan'a aman hocam alma dememin nedeni, devamlı kandırılmaktan aldatılmaktan ve zarar gördüğünden dem vurması. eğer bu fiyatların artmasını istiyor ise, biraz daha pozitif olmak ve bu kağıdın çok ucuz ve süper bir yatırım olduğunu söylemekten geçer, bu topic'i okuyan herkes emin olun bu yorumlardan sonra tırsıp alacağı varsada almaz, gider satış ofisine daha fazla öder burada ucuzdan almaktansa gider oradan alır, pozitif olarakta yanlış bir şey veya aldatma yapmıyoruz gerçekten satış ofisinde daha pahalı değilmi?
    ne ikide birde kandırıldık, yok adalet vs. ne güzel ucuz ucuz al işte.
    YTD,yazdıklarım tamamen deli saçmasıdır, yatırım tavsiyesi içermez, yatırım için yatırım danışmanına başvurunuz.
    Şimdiki fiyatlardan örneğin 36500*12000=438000tl alırsanız kazanırsınız fakat sorun bir defa 42500 dem alan oy nin alacak parası varmış ben diyorumki arzdan alan kandılırdı yoksa bu fiyata alan kazanır

7. Sizin sertifikanın olduğu sitenin komşu sitesi teslim edildi. 3+1 evler ne kadara kiraya gidiyor bakın isterseniz ilan sitelerinden. Sizin site ile ilgili de fikriniz oluşur aşağı yukarı.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Kimyacı Yazıyı Oku
    Şimdiki fiyatlardan örneğin 36500*12000=438000tl alırsanız kazanırsınız fakat sorun bir defa 42500 dem alan oy nin alacak parası varmış ben diyorumki arzdan alan kandılırdı yoksa bu fiyata alan kazanır
    36500*12000=438000000tl ediyor. Bence de kandırıldık

Sayfa 83/216 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •