Onemli Gunler Banner
Sayfa 83/339 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 657 - 664 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ne yaptınız primlendi falan ,, daha yenı başlıyoruz çay koy hancı ,, bizim keltoşu çok heyecanlı görüyorum scooter binerken vardır bir oyun planı , cw güneşten elenktrık deyışi başka hoş !! 108.50 den yüklü mal aldı ,, altı ay sabretmek lazım bunda ,tabi keltoşu takıp edecegız bu arada,, şirket genel anlamda iyi ve prımsız şuan !!
    bizim keltoş scootere binmeye devam etsin..inşALLAH bizi de mersedes sahibi yapacak..buna inanıyorum...adam çok zeki...idealist...vardır bir planı...bana göre tamamen gesan patronlarını örnek alıyor...aynı yolu takip ediyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bizim keltoş scootere binmeye devam etsin..inşALLAH bizi de mersedes sahibi yapacak..buna inanıyorum...adam çok zeki...idealist...vardır bir planı...bana göre tamamen gesan patronlarını örnek alıyor...aynı yolu takip ediyor....
    Kekocan gözlerınden ateş edıyor ,aldım sinerjıyı ,,

Plana güven !! Sn Muzaffer ne dıyordu plana güven
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    smrtg durdu bu sefer de alfas sektörü sürüklüyor...cwene de artıya geçerse şaşırmayacağım... bu sektör böyle..kardeş gibiler...hep birbirlerine destek oluyorlar..her hafta hisselerden birine de güzel bir kap geliyor...o yüzden de insanın içi rahat...
    biraz önce bu yorumu yapmıştım...bizim cwene de şu anda 144 e gelerek artıya geçmiş...hayırlı uğurlu olsun..bu sektörün dayanışmasını seviyorum...bu dayanışma olduğu sürece sırtımız yere gelmez...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    16 yıllık borsa hayatımda toplasam her halde 20 gün nakitte kalmamışımdır... bu sürede oluşan tüm stresleri yaşadım..o yüzden de seçim stresi inan bana çok hafif geliyor....insanın hissesi iyiyse her türlü kara geçiliyor...sürekli hisselerde bulunmak doğru mu ?? benim için bazen doğru bazen de yanlış olmuştur ama hissesiz ben huzursuz oluyorum...bu huzursuzluk hisselerin stresinden çok daha ağır geliyor bana... o yüzden de hisseler ile devam diyorum...
    Sen iyi yırtmışsın ikiz kuleler uçaklar girdiğinde cnbc nin alt bandında izliyordum tüm para arat tekstildeydi 80 kuruştan aldığım hisse 3,15 lerdeydi uçaklar girdi taban telefona sarıldım hat düşmedi taa 1.60 a kadar izledik sonraki günler tam kabus olmuştu bitkisel hayata girmiştim saat 4 ten seans kapanana kadar uyumuşum
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Kekocan gözlerınden ateş edıyor ,aldım sinerjıyı ,,

Plana güven !! Sn Muzaffer ne dıyordu plana güven
    aynen öyle dostum...muzafer dostumdan bana geçti galiba bu söz...bu plana güvenelim bakalım neler olacak ..

6. satıcılı olduğu halde hisseyi yukarı sürüyorlar bu tam bir ekip işi onların satması felan yok alt hesaplarına dağıtıyorlar . y t d

7. Endeks 2,85 artıda
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

8.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Sen iyi yırtmışsın ikiz kuleler uçaklar girdiğinde cnbc nin alt bandında izliyordum tüm para arat tekstildeydi 80 kuruştan aldığım hisse 3,15 lerdeydi uçaklar girdi taban telefona sarıldım hat düşmedi taa 1.60 a kadar izledik sonraki günler tam kabus olmuştu bitkisel hayata girmiştim saat 4 ten seans kapanana kadar uyumuşum
    benim ilk borsaya girişim 2006 yılında kuş gribinin ilk çıktığı günlerde banvit hissesi ile olmuştu...banvit 3,80 lerden kuş gribi nedeniye taban taban 1,60 lara kadar düşmüştü..ardından yavaş yavaş toparlanırken bir cuma günü 1,95 ten kapanışa yakın almıştım..kapanış cuma günü 1,96 dan olmuştu...cumartesi uğur dündarın arene programında tavuk sektörümüzde kuş gribi riski yoktur babındaki programı gösterildi...sonraki hafta cumaya kadar sabah ve öğle olmak üzere tavan tavan gitti...ilk bir haftada %60-70 civarı kazanmıştım....

tabi sonrasında çok kayıp ettim...başımdan geçenleri anlatsam herhalde burada herkes ağlar...neyse anlayacağınız 2006 yılından sonraki tüm olayları bire bir yaşadım...endeksi olumsuz etkileyecek aklınıza hangi olay varsa ben fuul yaşadım onları...ama dediğim gibi hissesizliğin verdiği huzursuzluk tüm streslerden ağır geliyor bana...

Sayfa 83/339 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •