Sayfa 83/805 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 6437 madde; 657 - 664 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Brut takas gelmemiş pazartesi iyi olabilir herkese iyi hafta sonlari

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bugün çok güzel bir işlem hacmiyle 2.55den döndü takaslarda öyle ciddi bir çıkışta yok bir zamanlar brksn da böyle bir hareket yapmiştı

Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    Demek ki bürüt takas istemiyorlar, ben bugünkü hareketlerden onu anladım. bu nedenle elimdekileri vermeyeceğim.maliyetim şuankinin altında. yüksek maliyetlilere sabırlar. pzt görüşürüz inşallah. bugün bürüt gelmezse ki gelmez, pazartesi savaş çıkmazsa, spek ölmezse iyi olur. umarım.
    Evet, bürüt takas yok, bugünkü -10'un bence en önemli nedeniydi. Korkmaya gerek yok. Düştü düşeceği kadar.Bir kaç gün buralarda takılsa bile olur ama sanmıyorum kalacağını. En az 4 bacaktan işlem yapmışlardır, biri satarken diğeri almıştır.Panikle satanları da toplamıştır. Bugün takas eksi olmadı. Neyse bakacağız. Nasip de varsa olur.

6. Pazartesi iyi olur bence brüt takaztan korkan ve satan çoktu

7. Evet brüt takas bekleyen çoktu bence de, elim bir miktar daha almak için gidip geldi brüte girebilir diye almadım, P. tesi bence de iyi olacak gibi, belki de beklentinin tersini yapar, bu sadece tahminim yatırım tavsiyesi değildir,

8. SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 83/805 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •