Sayfa 830/1001 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Ankara Valiliği : Bilim Kurulunun önerisi ve UHK kararınca Ankara ili içinde cadde, sokak, açık alanlar ile toplu bulunulan kapalı mekanlarda maske takma zorunlu kılınmıştır. Karara aykırı davrananlar hakkında ilgili mevzuatta belirtilen yaptırımlar uygulanacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bursa Valiliği : Daha önce belli ilçelerde uygulanan zorunlu maske kullanımı tüm il genelinde uygulanacaktır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Günaydın kafe

Tvf, turkcell hisselerinin alımı için ortaklarla anlaştı

TCMB:
    -Kısa vadeli dış borç stoku Nisan sonu itibarıyla 115,2 milyar dolar(Önceki 118,7Mlr)
    -Bankalar kaynaklı kısa vadeli dış borç stoku 53,5 milyar dolar(Önceki 53,8Mlr)
    -Diğer sektörlerin kaynaklı kısa vadeli dış borç stoku 52,4 milyar dolar(Önceki 56,6Mlr)

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Amerikada binlerce turk tanidim. Cok cok asiri istisna bilimadami muhendis haeic hepsi turkiyenin fakir fukarasiydi. Hatta bazilari turkce konusamiyor bazilari carpim tablosundan habersiz. O derece

300 milyon amerikali turkiyeye gelip ne yapacakmis anlamadim
    Dostum demişsin ya türkiyede bisiklet amerikada ucaktan iyidir diye.. Ona atfen söylüyorum.. Bu amerikalılar niye ülkemize vatandaşlık başvurusunda bulunmuyor öyleyse diye..

Amerikalısı avrupalısı akın etmeli türkiyeye senin dediğine göre..

Ama kazın ayağı öyle değil işte..

Adamlar 40 kat sefil yaşamak istemiyor..

En fazla 1 hafta yazın tatile geliyor..
    7 liradan dolarını bozdurup krallar gibi tatilini yapıp ülkesine dönüyor..

Bu ülkenin sefaletini sürmek yine benim milletime kalıyor..

Millet uyanmazsa bu durum maalesef yüzyıllarca sürecek gibi duruyor..

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Koca: Son bir ayda Ankara'da günlük ortalama vaka sayısı 127, son bir haftada günlük ortalama vaka sayısı 155, son üç günde ise 177
    20 günlük ortalama 100 günlük ortalamayı aşağıdan yukarıya kesmiş
    Ytd.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Tvf gm sönmez: Varlık fonu açısından makul bir fiyattan alım yapıldı

sönmez: Turkcell işlemi önümüzdeki 4-5 ay içinde kapanacak

sönmez: Hisse devriyle turkcell'de tüm davalar kalkıyor

Sayfa 830/1001 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •