Onemli Gunler Banner
Sayfa 831/1005 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881931 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 6,641 - 6,648 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Herif deredeki taşla havadaki kuşu vuruyor berkimcans abi dikkat et işcyi vurmasınlar, biliyon bu işler paraynan değil sıraynan
    Berkimcans abi 10 mayısda içime doğmuş sanki
    Herif deredeki taşla havadaki kuşu vurdu

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Firma ne yapacak ki tl uzlaşmalı viop kontratı ? Bununla mı ödeyecek malın parasını
    Yahu şu seçimi kazasız belasız atlatsin.

Gerekirse komple döviz olayi iptal olur neler olur neler sınırsız yetki seçimlere 5 sene var ohoo yerelde zaten ankara İstanbul gitmiş

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Cordladin mi doğru söyle reis.

Ben bugün 11 lerde iken az aldım yalan yok ha eğlencesine

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yahu şu seçimi kazasız belasız atlatsin.

Gerekirse komple döviz olayi iptal olur neler olur neler sınırsız yetki seçimlere 5 sene var ohoo yerelde zaten ankara İstanbul gitmiş
    Sonrası ne olacak Çağrı sonrası çok karanlık. En iyi senaryo bile kuru salmaları ve enflasyon dalgası gelmesi olur.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Alıcı olmasa bu kadar büyük satışta endeks bırakın çıkmayı, tabana otururdu. Çünkü diğer tahtalarda da sert satışa tetikleme olurdu...Hep böyle oldu..
    İlaveten yan tahtaları da alanlar var. Ana tahtalarda da hareket var. Ben mal alındığını düşünüyorum..Yoksa senin benim aldığım mal değil bu.. Adamlar 3 kurumdan deli gibi para girişi göstererek bunu neden yapsınlar ki?...Satışı karşılayan güç Ziraat de değil. Çünkü onun daha hacimli aldığı günler bile endeksi tutamamıştı... Bakalım göreceğiz hareketi...

%40 mevduat hangi bankada var ki?
    Yeni gelen müşterilerine yüksek veren bankalar var. Ama 40 değil.. İlaveten 1-2 ay sonra o yüksek rakamı da teklif etmiyorlar. Düzenli olarak alan varsa bilgi versin.

Enflasyon %100 ün üzerindeyken ve daha da büyüyecekken borsada her zaman yatırımcı olur...

Ben uzun vade yatırımcısı değilim. Kısa da olsa bir çıkış hareketinin içinde olup para kazanmaya çalışırım. O hareketin de olacağını düşünüyorum.. Satış olursa da satar çıkarız bir yerden..

En azından benim oyun planım bu
    Bu sitede Banka Mevduat Faizleri adlı topik var, bugün HSBC ve Vakıf Bank aylık %39 oran vermiş, İngiliz bankayı anlarımda bir Kamu bankasının bu oranı vermesi beni şaşırttı, bu durumda hoşgeldin faizini %40 oranın üzerinde verecek bankalar olacaktır,
    Bende kısa vade yatırımcısı olmak için fırsat kolladım hep, uzun vadeci yaptılar dikkatli ol! son 2 aydır 2 gün dışında her gün zarar yazdım! bu malın toplandığını değil de dağıtıldığının göstergesi sanki! Herif son 2 ay boyunca Spot da saat 4 e kadar 2 bin tl kazandırıp son 2 saatte onu alıp üzerine de 2-3 bin zarar yazdırıyor

6.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Sonrası ne olacak Çağrı sonrası çok karanlık. En iyi senaryo bile kuru salmaları ve enflasyon dalgası gelmesi olur.
    Ne yapalım ağabey Deniz hocam senelerce yazdı okuduk kimse sallamadi tahminim bi kivilcima bakar seçim sonrası

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben diyimde sonra demedi demesinler. şortcu biçecem derken taktacısının elinde rıfkı kozu kalmasın berkimcans abi
    Koskoca bisttin en ağırabisi kocaoğlan tüpü bile harcadılar zopanın biri bin para
    146 yı gören arclk 92 de
    69 u gören asels 39 da
    9,5 i gören ekgyo 5,4 de
    53 ü gören ereğli 29 da
    51 i gören hekts 22 de
    32 gören kozal 16 da
    25 i gören krdmr 13 de
    21 i gören petkm 11 de

Endekis 30 daki aklıma gelen senetler bunlar.
    Belli mi olur bakarsın pala şüüüle diyenbilür, ulaa millet zopa yerken şu bankalar gülüp duruy, du bi de şunnara biniyim der mi ki diye düşünmeden kendimi alamıyorum
    Ben secbul abiden öğrendiğim bişii açıklayım.
    Gif var bi dene, atın biri gülüyor diğeride ineğin üstüne binmiş öbürkisine diyor ki kih kih kih sonra o kih kih yapana dönüyor diyor ki, du bi de şunnara biniyim
    10 mayıstan alıntı
    Secbul abi olsaydı şindi arşivinden o fotoyu koyardı, ben bulamadım.
    Haaa deredeki taşla havadaki kuşu vuruyor kısmını ariston abiden öğrendim.
    Şaka maka ben bu sayfadan çok şey öğrendim. İyi ki varsınız.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Aynen @*Bozkurt, bu yazıyı okuduğumda pek ihtimal vermiyordum, hatta büyük zarar yazacak diye üzülmüştüm de (anket sonuçlarına göre/emindim), cidden deredeki taşla havadaki kuşu değil sürüyü vurdu, o gün hepsi yere çakıldı

Sayfa 831/1005 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •