Sayfa 835/992 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hsbc is degil. Neden mi? Tl de kaldiginiz vakit parayi ON a suremiyorsaniz ne yapacaksiniz? Yani makas dusuk diyorsaniz al satciysaniz ppf nu olmaz. Bankanin mutlaka ON imkani olmali...ben bu atagi ing den bekliyorum. Makasi uc kurus oluyor. Bunu dusururlerse yuru be yavrum derim
    HSBC de günlerce günlük %3 USD faiziyle gittim
    TL için günlük var..
    Siz yeterki isteyin

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Dediğiniz bankanın sistemi geceleri ve tatillerde de düşük makaslı çalışırsa kimse tutamaz onları.
    Çünkü TFX Target'in de PPF vb yönü zayıf
    Elli defa oneri actim. Mail geldi tesekkur ederiz diye. Gecen gun de aradilar memnummusunuz. Hayir degilim onerileri takan yok dedim. Biz sizin onerilerinizi ozellikle inceleyelim dediler ama fiyasko...

Valla başıma geldi emir girip uyudum sabah stoplar patlamıştı, dolarları TL olarak buldumdu.
    E hani bizim yerimize gece cok iyi calisiyordu. E hani uykusuz kalmaya gerek yoktu ustadim😃😃😃😉

En iyisi ingbank
    Nasilolsa gece alamiyorum yada satamiyorum diye mecbur uyuyorsunuz 👍👍👍
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad benim anlamadigim onceden su aciklamayla beraber dolar enaz 20 kurus artardi. Simdi tepkisi dusus seklinde oluyor. Ne oldugunu anlamiyorum ama mutlaka birseyler oluyor
    DXY'nin düşük olması da destekliyor düşük kuru, millet 18 Haziran FED faiz indirimi beklentisini fiyatlıyor.

Alıntı Originally Posted by aydinc Yazıyı Oku
    HSBC de günlerce günlük %3 USD faiziyle gittim
    TL için günlük var..
    Siz yeterki isteyin
    Tl gunluk oran ne hocam??? Siz soyleyin ben size zararinizi aciklayacagim 😃😃😃😃

5.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Çok ilginç bir zamandayız

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    TFX Targette Pazar gecesinden Cuma gece kapanışa kadar makas 1,5 TL civarı, 24 saat.
    eşki sözlükte falan , bazen posizyonlar kapatılmıyor gibi bazı hoşnutsuzluklar vardı
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Tl gunluk oran ne hocam??? Siz soyleyin ben size zararinizi aciklayacagim ��������
    Fil mi anl mi

DXY'nin düşük olması da destekliyor düşük kuru, millet 18 Haziran FED faiz indirimi beklentisini fiyatlıyor.
    Hayir hocam dxy gecen hafta costugu zaman da dolar dusuyordu. Fed in faiz indirimi vs de piyasaya etki etmemisti. Acip bakabilirsiniz. Bence mb b planina gecti ve her ne yapiyorlarsa islerini iyi yapiyorlar...

Sayfa 835/992 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •