Sayfa 839/1004 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Bi gün tavan bi gün taban sonra 10 gün yatay bi bakmışsın 4 tavan hisseler için fazla yaşlıyım..
    f/k 40 a gelmiş bir hisseye de olası bir çöküşde yakalanmak falan istemiyorum ..

7defa trade edişim trend yönünde.!!

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    C# bilmiyordum ama Java ve Python da epey tecrübem vardı zaten onları bilince bu çok daha kolay geldi...

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "otomatize edeceğim ve ne kadar komisyon verirse versin ama gün sonu nette artı kapatsın" mealinde bir girişimden bahsetmiştin..

anladığım kadarıyla yüksek marj hedefli diğer işlemlerinin yanında bir de tamamen otomatize olmuş sürekli net getiri hedefinde olan bir ikinci sistem amacı vardı..

bu ikinci sistem komisyon giderleri sonrasında işlem hacmi bazında ne kadar getiri veriyor ortalamada son dönemde ?

mesela 10 bin tl lik işlem hacmi (poz açıldı ve kapatıldı net pozun sıfır) sonrasında 2 tl komisyon ödedin brüt 8 lira kazandın.. nette 10 bin tl hacim için 8-2 = 6 tl gibi.. bu tür bir analizin var mı?
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    dolara yine kafa göz dalıyorlar...

4. yataylara dikkat..özellikle sarı baralara.!!

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    çok ucuz gelmeye başladı bana.....tr şartlarında
    yatirim tavsiyesi değildir... sadece tekniksel olarak paylasimdir,hayal urunudur diyebiliriz..hayelsiz yasanmiyor Allahim hayellerimizi ve umitlerimiz kaybettirmesin....amin....

6.  Alıntı Originally Posted by Last Trader Yazıyı Oku
    çok ucuz gelmeye başladı bana.....tr şartlarında
    hocam çok güzel algı yaratıyorlar 7,4 ler de de güzelleme yapanlar vardır..algılamaktır bu..ben şahsen bulaşmam aga o zamanlarda demiştim.!!!
    sisteme uyarım en azından sistem yanıldı derim..malum forexten sağ çıkmış insanız..yemeyiz bunları.!!

7. resmen her yer peşkes çekilmiş, hem borsadan hem ucuz dolardan kazan, yabancılar için ideal ortam

8.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    Eliot izleyenler (tuncer hoca gibi) 8,6 ya 5 etiketini doğru zamanda vurmuş. 6,90-7 arasında durulur. Ama böyle dolar taşıyanın bol olduğu bir ülke için iyi değil. Dolar sendrom hastalığı yakında başlar. Seviyorsun ama düşerek seni hasta ediyor.

Sayfa 839/1004 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •