Sayfa 84/1006 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 665 - 672 arası.

Konu: Viop - XXII

1. Bu karar önce dolara yarar... sonra da doların çıkması kime yarıyorsa ona..
    zaten TT olup duruyor, bu arada almayacak olan varsa da gördükçe huylanıp gidip alıyordur...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

3. dolar portföyü olmayanlar için son fırsat ben %70 e çıktım bugün itibariyle daha tek dolar alıcak para kalmadı.

hedef belli...

4.  Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    İlgisi yok..TL'ye erişim kısıtı gevşetilen uluslararası kalkınma bankaları Türkiye'de swap gibi kanallardan elde ettikleri TL likiditeyi yurt içi bankalara yatırma taahhütünde bulunmaları gerekecek.Yani eriştikleri TL'yi yerel bankalara yatırmaları ve bunu beyan etmeleri gerekecek.Doları kıpırtatacak örneğin "açığa satış" gibi hiç bir işlem bu karar ile yapılamaz..
    Bu haberle dolar harekete geçti , burada bizim bilmemiz gereken var , devamını badem style biliyor , biz gerçekleştikten sonra öğrenecez.Dolar endeksi %6 aşağı gelmiş , dolar tl aşağı kıpırdamadı bile bu yüzden ben badem style takipçisim nerede pozisyon oraya çökerim sn deniz .Kolay gelsin

5. Adam 8.10 dan euro aliyor 4 den vakif satiyor

ASELSAN ı alan vatandaş
    Biraz halk ve garan da al,.. Sevaptır

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

yıllardır şeffalık yokoldu.. vergileri israf ettiler yandaşlarına yedirdiler.. para bulmak için türlü cambazlıklar icat ettiler.. katardan al, çin'den al, abd den al, oranda al buraya ver, swap yap, arazi sat, kanal istanbul icat et falan filan.. ve sonuçta defter çok kötü duruma geldi.. herhalde bakkal defteri bile daha anlaşılırdır.. kimin eli kimin cebinde belli değil..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8. Swapi kisin euro aksama 9 olur

Sayfa 84/1006 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •