Sayfa 841/1001 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-2

1.  Alıntı Originally Posted by mrhzr Yazıyı Oku
    Bu da yaklaşık binde 1'e denk geliyor. Tam karşılığı binde 1.05 oluyor.
    Tşk ederim.
    Yawsaklar binde 1 komisyona anlasmistik.Aksam ekstre aldim.
    Sonuç ortada.

2.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Tşk ederim.
    Yawsaklar binde 1 komisyona anlasmistik.Aksam ekstre aldim.
    Sonuç ortada.
    Pazartesi baskın var.

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    1.77 maliyetle bende varim ustad unutma.
    vayyy içi dolu boshum benim...
    seni TSKB de liberoya çekiyorum.
    foçabeyini de ön liberoya alalım orada biraz ısınsın.

Benim yazdigim orani binde 2 olarak mı okumamiz gerekiyor.
    genelde 50.000 tl portföyü olanlara temayül binde2,1 dir. aracı firma çoğalınca bu aşağı doğru indi.500 e yakınaracı kurum var. hepsindede 100 bin tl ye kadar devlet garantisinde, internetten mesaj bırakın onlar sizi arasın. tabi biliyorsunuz bu ara aşırı müşteri var. bu yüzden de, götleri kalktı. bence şimdi idare edin, borsa nasıl olsa bir gün çökecek. işlem hacmi azalacak, millet parasını çekecek işte o dönemde bunların şişi iner. bu sefer siz vurursunuz. aklınızda olsun

5. Webster üstad, geçen senin mesleğin olduğu için TCKimlikNo varken neden HES kodu veriliyor, mükerrer olarak sormuştum.

HES kodunu kimin neden verdiğini nihayet çözdüm? HES kodunu WHO yani Dünya Sağlık Örgütü verdirtiyor. Devletin otoritesini ve e-devleti tanımayıp üstüne tek dünya merkezli global bir dünya vatandaşlık numarası gibi bir numara yani.

HES kodunu acaba hangi Mason bilim kurulu üyesi Prof Dr önerdi? Malum satanist küreselciler tek dünya devleti kurmak istiyorlar. bunun ilk aşamalarından birisi de tüm dünya vatandaşlarına merkezi bir kimlik numarası vermek. HES kodunun amacı budur.

6.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    genelde 50.000 tl portföyü olanlara temayül binde2,1 dir. aracı firma çoğalınca bu aşağı doğru indi.500 e yakınaracı kurum var. hepsindede 100 bin tl ye kadar devlet garantisinde, internetten mesaj bırakın onlar sizi arasın. tabi biliyorsunuz bu ara aşırı müşteri var. bu yüzden de, götleri kalktı. bence şimdi idare edin, borsa nasıl olsa bir gün çökecek. işlem hacmi azalacak, millet parasını çekecek işte o dönemde bunların şişi iner. bu sefer siz vurursunuz. aklınızda olsun

Ustad o değilde binde 1 komisyonla çalışıyorum. Bana soz verdiler 300k olursa portfoyun onbinde 5-8 bişey yapariz dediler sözünde durmadılar.

Ziraat yatırımla çalışıyorum binde 1.

Araci kurumlada oran düşük ama onlardada para transferi sıkıntılı oluyor.
    Bazilarinda ekstra eft masrafı falan filan.

7.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    vayyy içi dolu boshum benim...
    seni TSKB de liberoya çekiyorum.
    foçabeyini de ön liberoya alalım orada biraz ısınsın.
    Üstad portfoyde tskb şu an yesilde.Ama ben 1.30 lara kadar düşeceğini düşünüyorum.

1.30 lara gelmezde buralardan dönerse ciğerini sökene kadar burdayım.

Üstad portfoyde tskb şu an yesilde.Ama ben 1.30 lara kadar düşeceğini düşünüyorum.

1.30 lara gelmezde buralardan dönerse ciğerini sökene kadar burdayım.
    Evet şu anda 1,75 teyiz.
    1,30-1,75 arası derinliği %35
    libero olarak buraları sana emanet.
    foçabeyi ön libero olduğu için.
    1,75 ten yukarı doğru buralardan ısırık alabilir. fakat her an liberoya çekebileceğim için 1.30 kadarının parasını fil yada osl de bekletmesi gerekebilir. yok benim aklım böyle işlere kafa takıp beklemez diyorsa ilk 16 ya alalım. kulubede otursun.

Sayfa 841/1001 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •