Sayfa 842/1003 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892942 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,729 - 6,736 arası.

Konu: Viop - XV

Saglik bakani neredeyse yalvaracak lanet olsun ilan et artik su sokaga cikma yasagini diye.

2. 1 saattir 106300-106400 arası gidiyor geliyor. alsan satsan komisyona gidecek

Ipin ucu kaciyor ve acil ciddi onlem almazlarsa bu isin sonu kotu olacak.

Bu meret boyle yavas baslayip bir anda hizlaniyor

4.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Saglik bakani neredeyse yalvaracak lanet olsun ilan et artik su sokaga cikma yasagini diye.
    ben bakani mutlu gordum , muhtemelen sokaga cikma yasagini kapti, ya da en azindan istanbul icin biseyler oldugunu dusunuyorum.
    bang bang you shot me down..

5. üst kata çıktık... 7.50 de dolar portfoyu bozdurulup onlarda borsaya sokulur...

yani yumurtalar iki sepetten tek sepete iner...

6. faturaları ertelerlerse,yanıdıgımızın resmidir yaww,ortalmayada razıyız.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7.  Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    dolar iban vermeyi unutmuştuk....
    Cami kapatma olayı akıllıca ve cesaretli bir işdi ama bu IBAN olayı yanlış oldu. Aynı görüşte çok kişi olması bazen basit hatalar yapılmasına engel olamıyor.

En az 12 milyon emekli var her ay 15-20 milyar direkt ödeme yapılıyor, IBAN ile toplanan para 1 milyar ancak ediyor.

İnsanlar böyle durumlarda yardımcı olup psikolojik rahatlama sağlıyormuş, bu IBAN tam tersine gerginlik doğurdu gibi, acaba para göndermezsem kara listeye girer miyim korkusu ister istemez olmuştur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Cami kapatma olayı akıllıca ve cesaretli bir işdi ama bu IBAN olayı yanlış oldu. Aynı görüşte çok kişi olması bazen basit hatalar yapılmasına engel olamıyor.

En az 12 milyon emekli var her ay 15-20 milyar direkt ödeme yapılıyor, IBAN ile toplanan para 1 milyar ancak ediyor.

İnsanlar böyle durumlarda yardımcı olup psikolojik rahatlama sağlıyormuş, bu IBAN tam tersine gerginlik doğurdu gibi, acaba para göndermezsem kara listeye girer miyim korkusu ister istemez olmuştur.
    Odedigimiz vergiler yol su elektrik olarak donecek demislerdi iban olarak dondu

Barbaros sansal

Bence cok buyuk bir hata idi. Boylr bir durumda halkina destek olacagina para dilenmek hic yakisi kalmadi

Sayfa 842/1003 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •