Sayfa 846/997 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Fibada buradaki dolar alım satım kurlarımi geçerli denedinizmi?

Hallettim, banka ayarlarinda kayitli cihazlar kismi var, istediginizi tutup, istemediginizi silebiliyor sunuz.. kendi MT me de tesekkurleri ilettim sizlere de saolun demek isterim....

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Yeni cihaz ve eski cihaz onaylar aktif- (oncekini heralde telefon bankacilik ile iptal gerekecek)
    Banka MT ye sordum ama donus alamadim henuz.. O cihazi da eger IMEI kopyalayabilirsek- TR de kullanmak isterim burda satsam da pek para etmiyor, satmak isteyince bildiginiz gibi sacma fiyat teklifleri yapilir..
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

4.  Alıntı Originally Posted by samadhi Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar.

E turuncu hesabım dün sona erdi, günlük usd için %2,75 veriyor şu an, müşteri temsilcisini aradım aylık mevduat için bana DCD (double currency deposit) önerdi, aylık mevduat yapmayın dcd yapın diye ısrarcı oldu.

Daha önce dcd yapmadım, teorik olarak biliyorum ancak tecrübe etmiş arkadaşların fikir ve yorumlarını öğrenmek isterim.

Bunun dışında aylık usd mevduat için en avantajlı banka nedir? Miktar 170k usd.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Dcd için ne önerdiler? Strike, Prim ?
    Bankaların sayfalarında örnekler oluyor, oradan bakabilirsiniz. Ana para kaybı oluşabilir.

https://www.ingbank.com.tr/tr/bilgi-...tirim#faq12702

Vakıf 300K 14,5

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Fibada buradaki dolar alım satım kurlarımi geçerli denedinizmi?
    Yok hocam, internet şubede anlık olarak değişiyor. Ben bugüne kadar usd/try'de İng'yi bilirdim ama Fiba beni şaşırttı açıkçası. Neyse nazar değdirmeyelim.

7. TL'de 14.75 oran kötü mü sizce? enflasyonun üzerinde en azından...uzun vadede TL faiz kazandırır bence...yani 10-15 yıllık vadede...

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    benim dolardan başka gidecek kapım yok,Tl faiz zaten dediğin gibi durum felaket.TL faizde genelde orta kesim para tutar. bu işleyişte orta kesimden üst ve alt kesime transfer var. ben bunun bir parçası olmak istemediğim için dolardayım.

8.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    TL'de 14.75 oran kötü mü sizce? enflasyonun üzerinde en azından...uzun vadede TL faiz kazandırır bence...yani 10-15 yıllık vadede...
    14.75 oranı kaç gün veriyorsa o kadar gün için enflasyon oranına bakmanızı tavsiye ederim.
    14.75 oranı 10-15 yıl için alabiliyor musunuz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 846/997 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •