Sayfa 846/964 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Sayin fabrika keske bu dava istahinizi sirkete acilan davada da gosterebilseydiniz...

O zamanlar ve bugun de ilk yukseliste kacarim demenize ragmen...

SPK'ya karsi bu yogun dava isteginiz nedir???

Sirket yonetimi hem ky nin hem sirketin hakkini korumak amacli su ana kadar zaten acmaliydi...

Yoksa kap'ta ve basinda yaptiklari cagri davasi yuzunden soyle soyle sirket zarar gormustur aciklamalarinin

Geregini yerine getirmezlerse...yani sirket olarak SPK'ya dava acmazlarsa biz sirket yoneticilerine sorumluluk davasi acarak geregini yerine getiririz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bakın yalçın bey, beni bu hisseye kim soktuysa 5 yıl evvel sorumluda o dur. Bu kadar basit. Spk çağrı var dedi ben geldim. Yanlız ben değil bir çok kişi geldi. Sonuçta devletin mahkemesi çağrı yok dedi. Bu durumda ben mi suçluyum spk mı. Bu nasıl soru.

2.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam cagri olayindan madem en buyuk zarari zt gordu... Ilk zt acsin davayi...

Zt acmadigina gore zarar gormemis...

Kap aciklamasinda hukuki hakkimizi arariz diyorlardi...

Sirket yonetimi madem bu surec sirkete zarar verdi... Sirketin haklarini savunmak onlarin gorevi...

Sirket, SPK'ya dava acsin...tabi sıkıyorsa

Buna gelince gayet açık ve net şunu görüyorum. Katılırsınız veya katılmazsınız bilemem. Şirketin istediği gibi
    Gitmeyen herhangi bir karar bakın zamanla ilgili konuşmuyorum, zira zamanın uzaması zt ninde işine gelir. Aksi herhangi bir kararda şirket davayı açar, 3 yıl sonra çatırçatır tazminatını alır.

3. Hocam ben size suclusunuz demedim ki onu nereden cikardiniz??

Ilk yukseliste cikarim diyen siz??? Simdi davalardan bahsetmeye basladiniz sasirdim onu sordum size??

Diger bir konu SPK'ya dava acmak sirket yonetiminin gorevidir dedim...

Davayi ilk sirket acmalidir dedim ve onlari sucladim siz niye uzerinize alindiniz

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Buna gelince gayet açık ve net şunu görüyorum. Katılırsınız veya katılmazsınız bilemem. Şirketin istediği gibi
    Gitmeyen herhangi bir karar bakın zamanla ilgili konuşmuyorum, zira zamanın uzaması zt ninde işine gelir. Aksi herhangi bir kararda şirket davayı açar, 3 yıl sonra çatırçatır tazminatını alır.
    Valla hocam biliyorsunuz??? Isine mi gelir gelmez mi bilemiyorum...

Carsaf carsaf hem basin hem KAP'ta Cagri olayi yuzunden SPK sirketi ve yatirimciyi magdur etti diyeceksin.

Sonra yatirimci ve sirketi magdur ettigine inandigin SPK yi dava etmeyeceksin...

O zaman kusura bakma yatirimcilar sirket yonetiminden hesabi sorar...

5. Ve buyurun sayin fabrika isminizi bilmiyorum ama maasallah beni de iyi taniyorsunuz...

Dava acmanizi ve buradan dava numaranizi paylasmanizi ilgiyle bekliyorum...

Takipcisi olacagim... Bakalim oylesine mi yazdiniz yani gaz amacli yoksa ciddi misiniz??

6.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Diger bir konu sirket yoneticileri tarafindan 250 milyonluk deger sirket disina cikarilmis...

Bodrum otelinin akibeti hala tam olarak belli degil...

Uludag oteli 25 aralikta aciliyor...tahsisi iptal edildigi icin kapanmisti...otel acilacak yani tahsis sureci halledilmis... Ama sirket ne otelin acilacagini ne de tahsis sureci ile ilgili aciklama yapmiyor

250 milyonu kim aldıysa, ki aldıysa eğer hesabını o verir. Şirket değil. Şirket kurumsaldır, kişiler ceza görür.zira şirketin yatırımcısı günahsız binlerce kişidir. Bu olay abd de bile tartışma konusudur. (Bir devlet bankası ve iranlı bir şahıs) Bakın isim falan vermedim. Uludağ falan haberim yok. Bu konuda yorumum yok. Açılsa ne olur açılmasa ne olur. Bu kadar borç uludağ oteline bağlı değil yani.

7.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    250 milyonu kim aldıysa, ki aldıysa eğer hesabını o verir. Şirket değil. Şirket kurumsaldır, kişiler ceza görür.zira şirketin yatırımcısı günahsız binlerce kişidir. Bu olay abd de bile tartışma konusudur. (Bir devlet bankası ve iranlı bir şahıs) Bakın isim falan vermedim. Uludağ falan haberim yok. Bu konuda yorumum yok. Açılsa ne olur açılmasa ne olur. Bu kadar borç uludağ oteline bağlı değil yani.
    Hocam komik olmayin sirket bu 250 milyonluk sirkete zarar verilmis dava acmis mi??? Kardesiyle babasina bu bir...

Digeri iliskili sirketler, ss, zt, es ve bilimum kisilerden sirketin milyonlarca alacagi var bunlari almak icin icra baslatmis mi??

Bunlari almak icin caba sarfetme dava acma milyinlarca sirket kur ve faiz odesin...

Ama sirket kurumsaldir kisiler baglamaz de..

Hocam sirketi bunlar yonetiyor nasil sirketi baglamaz... Dalga mi geciyorsunuz???

Hesabi kim soracak...sirket yonetimi...

8.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Ve buyurun sayin fabrika isminizi bilmiyorum ama maasallah beni de iyi taniyorsunuz...

Dava acmanizi ve buradan dava numaranizi paylasmanizi ilgiyle bekliyorum...

Takipcisi olacagim... Bakalim oylesine mi yazdiniz yani gaz amacli yoksa ciddi misiniz??

Sayın freecell isminizi diğer köydeki bir tartışmadan öğrendim. Yolda görsem sizi tanımam. Mit ajanı falan değilim rahat olun.

Sayfa 846/964 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •