Sayfa 846/996 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. oy vermem, diyen bir videoya rastlamadim ben Sn Hkm

Ama ulkede yapilan zamlari Imamoglu yuzunden bu kadar zam yapildi diyenleri gordu bu gozler

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Reisi getiren ortam ,güçler ve dengeler imamoğlunu da başkan yapar,siz akp nin son zamanlarında ne duruma düştüğünü görmüyormusunuz.Sokakta ekonomi nasıl ve kime oy vereceksiniz diye iki sorunun sorulduğu roportajlar var açın bakın.Çoğu seçmen artık oy vermem diyor,veririm diyenler de özür diler gibi başka verecek biri mi var diyor,yani aslında seçiminin yanlış olduğunu açıklamaya çalışıyor.Adam akp li oğlu üniversite mezunu işsiz evde pinekliyor artık oğluna bile akp yi savunamaz.Veya esnaf batmış o da yahu ne oldu nasıl oldu diye bir bakacak duruma ,acaba imamoğlunu mu denesek diyecek,binali yıldırım az buz bir adam değildi,800 bin fark yedi.O işler o kadar kolay değil.
    ....

2. isim farketmez. sorun A veya B partisi değil. sorun halk.
    biri twitterda yazmıştı. "siz bu halkın cahilliğini çok hafife alıyorsunuz."

3. ABD biden fişi çekip mal varlığı dahil git artık demeden gitmez. Belki şuan bile mesajı almış olabilir. Bir daha aday olmayacağım demiş de olabilir. Kalan sürede yeterince yıprat bize bu ülkeyi metastaz halde devretme karşısında kalan sürede kalabilirsin de denmiş olabilir. Ha ABD ab git dedi. Ben gitmem dedi metastaz halde bile olmak için yıllar alacak. Dahi biri gelir o da kaç yy.da bir bu kadar hengameyi atlatip parti kuracak güce ulaşacak .

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    oy vermem, diyen bir videoya rastlamadim ben Sn Hkm

Ama ulkede yapilan zamlari Imamoglu yuzunden bu kadar zam yapildi diyenleri gordu bu gozler
    Valla ben çok gördüm,ellerim kırılsın diyeni de,mahçup mahçup seçim zamanı gelsin kararsızım falan diyeni de,bence akp gidici,o kesin gibi.Şimdi pek inanılır gelmiyor ama 25 yıllık belediyeler de akp nin elinden alınıverdi.Hem de o kadar numaraya desteğe rağmen.Yıldırım seçimi kazandık bile dedi,zafer afişleri hazırlanmıştı,aslında çok az bir fark vardı ilk turda,chp o direnişi örgütlülüğü nasıl becerdi,madem bu kadar örgütlüydünüz mansurun ankara seçiminde neden direnmediniz,ince seçim gecesi nerdeydi falan,herşeyin zamanı var.

5. Şimdi seçim olacak diyelim RTE de seçim kaybetmek istemiyor. ikinci bir plan mutlaka olur. Bu seçimi iptal ettirecek sadece onların bilip planladığı maddi bir hata mutlaka olur. YSK AYM artık %100 garanti.

Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    isim farketmez. sorun A veya B partisi değil. sorun halk.
    biri twitterda yazmıştı. "siz bu halkın cahilliğini çok hafife alıyorsunuz."
    İşler halka hiç bir zaman kalmaz sn şahingönül önce alt yapı hazırlanır,psikoloji hazırlanır,bu ülkede evren bile alkışlandı.Şimdi de akp nin gidişi için her şey hazırlanıyor,ben pek çok emare gördüm.Babacan ve davutoğlu parti kurdu ya o iş bitti.Reis gitmeyecek olsa kuramazlardı,kurmalarına izin verilmezdi.

7. Feto darbeyi RTE ye yapmadı direk bize yaptı. Onun sayesinde adam kimsenin ulaşamayacağı bir güce ulaştı. Cumhuriyet de kırıntı bile kalmadı.

Sayfa 846/996 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •