Sayfa 849/975 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Şimdi sizde anladiniz bayrak yarışı olmadığını içlerinde bir birlerine vermediklerini
     Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Son verilen cezayla anladık ki patron hisselerini başkasına yar etmek istemiyor..
    Şimdi bu ceza yiyenlerin eli güçlüyse vede işi inada bindirirlerse agresif bir şekilde hisseye bulaşırlar..
    Yoksa patron da anladı ki hisse cazip olduğu için hisseye dadanan çok oluyor.Patronun hissesine sahip çıkması gerekir.Bu kadar cazip iştirakleri olup buralarda sürünmesi çok dikkat çekmeye başladı..
    Bu iştiraklarla holding olsaydı ucuz fiyatlanması normaldi.Ancak girişim sermayesi yapısıyla bu krizde zirvelerini zorlaması gerekirdi..
    Birde bilanço güçlü gelirse patronda tutamaz..
    Asla ytd..kişisel görüşümdür..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ikna edilmişlerle HEDEF'e gidilmez. HEDEF'e inanlarla yola çıkılır.

2. Bakın 1 teorim daha var şimdi bu şahıslar 2 yıl bu hissede yoklar değil mi?
    Ve diyelim ki ana çarkın dişlileri ve yüklü aldiklarini düşünelim bu 2 sene sonrada hisse yukarida olmalı bence yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,316
    bu kişilerde hisse var ise ki vardır
    bunları 2 yıl satamayacaklarmı
    kanun nizam nasıl bilen varmı
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

4.  Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    bu kişilerde hisse var ise ki vardır
    bunları 2 yıl satamayacaklarmı
    kanun nizam nasıl bilen varmı
    Ben çok az bir hak verdiklerini düşünüyorum. Eskiden de böyle bir hissede buna benzer bir durum vardı. Yanlış hatırlamıyorsam orada öyle olmuştu. Ama bu durum başka mı bilmiyorum.

5. Aynı şahıslar 2019'da IZTAR'da 2020 Ocak'ta SEYKM paylarında da ceza aldılar. Bunların aynı patrona ait hem Seykim'de hem de Hedef Girişim paylarında olması tesadüf mü? Peki şunu da sorayım; Erkan Yılmaz ismi İnfo Yatırım Balmumcu İrtibat bürosunun yanındaki Kuaför olabilir mi, tesadüf mü bunlar ? Birilerinin hesabından mı yapılıyor işlemler ?
    Ha bu arada İnfo Yatırım da Hedef Finansal'a ait.

6.  Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    Aynı şahıslar 2019'da IZTAR'da 2020 Ocak'ta SEYKM paylarında da ceza aldılar. Bunların aynı patrona ait hem Seykim'de hem de Hedef Girişim paylarında olması tesadüf mü? Peki şunu da sorayım; Erkan Yılmaz ismi İnfo Yatırım Balmumcu İrtibat bürosunun yanındaki Kuaför olabilir mi, tesadüf mü bunlar ? Birilerinin hesabından mı yapılıyor işlemler ?
    Bu çok basit her zaman mahalle berberleri herşeyi bilir? Birde berberler kapalı biraz para kazanmasin mı?

Şaka bı yana bence bu kadar basit değildir.

Birde Info hedef girişime ait degil diye biliyorum sadece aynı aileye ait olduğunu biliyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir. Araştırmadan bana güvenip işlem yapmayın.

7. Ama sana şu konuda katılıyorum evet bende gördüm seykimdende hepsi yine ceza yemiş. Bistte yaklaşık 500 hisse var. 1 den 500 e kadar aklımdan iki sayı tuttum. İlkini bilirsen tesadüf derim ikincisini bilirsen sen bensin derim.
     Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    Aynı şahıslar 2019'da IZTAR'da 2020 Ocak'ta SEYKM paylarında da ceza aldılar. Bunların aynı patrona ait hem Seykim'de hem de Hedef Girişim paylarında olması tesadüf mü? Peki şunu da sorayım; Erkan Yılmaz ismi İnfo Yatırım Balmumcu İrtibat bürosunun yanındaki Kuaför olabilir mi, tesadüf mü bunlar ? Birilerinin hesabından mı yapılıyor işlemler ?

8.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    adamın dibisin de borsa sana göre değil bence
    Dayı sen var ya sen esas adamın dibi sensin ama accık bunamışmısın ne. Şu anda canlı canlı karşımda olsan varya sana önce bi el ense çeker sonrada ellerimle tavşan kanı bi çay yapar içirirdim. Bilgisayar boşalınca sana özelden yazacağım. Seviyorum seni ballı dayım benim.

Sayfa 849/975 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •