Sayfa 849/1003 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Dolardaki düşüş devam ettiği sürece elimdeki yabancı hisse fonları da sürekli zarar ediyor, bu durumda düştükçe almak mı mantıklı yoksa zararın neresinden dönersem kâr mıdır bilemedim.
    Bende düştükce alıyordum ama düşmekten yorulması��
    Dolarda kendimce bir dip belirledim artık oraya gelirse almaya başlayacağım

2.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    bizim gibi enflasyonu olan ülkede döviz eninde sonunda enflasyon kadar artar.
    orası öyle de hangi fiyatı baz alıp artar yılbaşındaki fiyatını mı? şimdiki fiyatını mı? yoksa daha aşağısı mı? orası meçhul işte.

3.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Bende düştükce alıyordum ama düşmekten yorulması��
    Dolarda kendimce bir dip belirledim artık oraya gelirse almaya başlayacağım
    Ben de öyle yapıyordum ama düşüş bir türlü bitmeyecek gibi görünüyor en azından mart ayına kadar, onun için almakta istemiyorum artık belli bir rakamlara geldikçe mi almalı nedir en doğrusu öyle herhalde.

4.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Ben de öyle yapıyordum ama düşüş bir türlü bitmeyecek gibi görünüyor en azından mart ayına kadar, onun için almakta istemiyorum artık belli bir rakamlara geldikçe mi almalı nedir en doğrusu öyle herhalde.
    Düşüş başlar öngörüsüyle hsyf lardan çıktım ve çarşamba öğleden sonra para hesaba geçince %50 dolar %50 ppz paylaşı mı yapacam nisana kadar. Düşmeyen borsa yapamayacaklarına göre.

5.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    orası öyle de hangi fiyatı baz alıp artar yılbaşındaki fiyatını mı? şimdiki fiyatını mı? yoksa daha aşağısı mı? orası meçhul işte.
    ya da hangi enflasyonu. tüik mi? pazar mı?

Garantiden kare portföy fonlarının alınamama sorununu çözdüm.
    garanti web şubesi üzerinden kare portföyü seçip, aşağıda fon türünü değişken şemsiye fonu olarak seçerseniz kub fonu alınabiliyor.
    çok enterasan bir durum ama bu şekilde kare portföyün fonları alınabilir oldu...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Dış müdahaleler olmazsa reel enflasyon kadar artar. Geçmişte de hep böyle oldu.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Garantiden kare portföy fonlarının alınamama sorununu çözdüm.
    garanti web şubesi üzerinden kare portföyü seçip, aşağıda fon türünü değişken şemsiye fonu olarak seçerseniz kub fonu alınabiliyor.
    çok enterasan bir durum ama bu şekilde kare portföyün fonları alınabilir oldu...
    ilginçmiş ben de uzun zamandır deniyordum alınmıyordu en sonunda vazgeçmiştim yarın deneyeyim.

Sayfa 849/1003 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •