Sayfa 85/1002 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 673 - 680 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Normal bir iktidarda bizim borsa 5cent ç a na ğı nığı kapatıyor olurdu.

Dolarda bu kadar çıkmazdı.

Ah ahhhhh eski günlerdeki koalisyonlar.

Birde ülkeyi zarara sokandan o zarar tahsil edilmeli bence.

Mesut ve Erbakan başbakanlardan.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

SEÇİM KAYBEDİLİNCE RAFA KALDIRILDI

Sektörel kaynaklar, Türkiye'nin ABD'li bir firma ile birlikte yaptığı çalışmaların neticesinde Bulgaristan karasularında*enerji kaynağı bulduğu, ancak 7 Haziran 2015 seçimlerinde AKP'nin tek başına iktidarı kaybetmesinin ardından konunun rafa kaldırıldığı öğrenildi.

BİZ BULDUK, BULGARİSTAN ÇIKARDI

Bulgaristan'ın*Türkiye'nin yaptığı bu keşfi duyduğunu ve doğalgazı kendisinin çıkarmaya başladığı ve bulunan enerji yatağının Rusya'nın mavi vatanına kadar uzandığını da öne sürüldü.

Bulgaristan'ın 8 noktada sondaj kuyusu açarak çalışmalarını sürdürdüğü öğrenilirken, Erdoğan tarafından açıklanması beklenen enerji kaynağının söz konusu bölgede olması durumunda Türkiye'nin ancak Bulgaristan ve Rusya ile anlaşarak sondaj çalışması yapabileceği ifade edildi.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/b...ne-296406h.htm

Ah ah

Niye böyle birşey yapılırki.

Alimallah ben iktidarda olsan bunları gerçekten yapanları kan kusdururum.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Haber yalansa onada
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Sadrazam Daamat Berat'ın Gazı,Borsayı yaktı geçti..Tüpraş bile patladı.Vay bee.!!..

6.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Anca yeter, belkide yetmez
    Müjde haberi verildiğinde demiştim, çıkan yapılan israfın yanında devede kulak...
    Siz 320 milyar m3 dogalgazdan kazanacağınız rakamı çıkarın, Bende 1 yıl boyunca uygulayacağım,kimsenin rahatını çok da bozmayacak 3-5 maddelik tasarruf planını çıkarayım....
    Sizin dogalgazınızdan fazla para kazandırmazsam hodri meydan...
    Yörüngeden nasıl çıkılıp nasıl cari fazla veriliyor görelim...
    Kalıcı tedbirler almayıp har vurup harman savurduktan sonra 320 m3 vız gelir 820 m3 tırıs gider....
    Bakın arabistana,irana,libyaya,venezuellaya, neredeyse çeşmeden akıyor ama millete faydası çok az

Yeni vakaların dağılımı : (19-20 Ağustos )

19 Ağustos:

20 Ağustos

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Bugün cami çıkışında imam arkadaşa takılayım espri yapayım dedim, Kamil hocam Kılıç yokmu dedim, yok ne kılıcı dedi, bir daha hutbeye kılıçsız gelirsen başka camiye gidecem kılıçsız hutbemi olur dedim...Cemaatten atladılar, he doğru söylüyo diyen mi ararsın, benim babam subaydı onda var getireyim diyen mi,sanki cemaat konuyu açacak birini bekliyormuş...
    Cidden toplum olarak iyi tarafa gitmiyoruz ))))

Sayfa 85/1002 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •