Onemli Gunler Banner
Sayfa 85/396 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 673 - 680 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Sayın moonglow61

Bende sizin gibiyim, farkımız yok.

Lakin borsa bu şekilde işliyor .bedavaya mal kaptırmak ta yok.
    Bugün Tofaş ve Ford artıda.
    Haber var yurtdışına otomobil satışı azalmış bu habere göre bunların -%4 olması gerekirken biz oluyoruz .
    Buradaki oyun başka birsey değil.
    Borsada yatırım çok uzun süreli olur.
    Ülkemizde ne temettü ne de bedelsiz den beklentiyle hisse senedi alınmaz.
    Borsada a b c planı yoksa oturup beklemekten başka birşey yapılmaz.
    Bu ülkenin borsası çok kaliteli diyemem.
    Bank of Amerika hergun soyup gidiyor bizi , ses çıkaran kimdir?
    Otomatik robot ile baş edebilirmiyiz?
    Hergun soyuluyoruz kim hakkımızı ariyor ki?
    Sadece bu düşüşle bakmamak lazım borsaya.

Onun için sitemin bana olmamalı
     Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Kardeşim sorun şu ki birileri bişey yapmış diyip geçiştirirsen yarın daha kötü bir örnekle karşılaştığında ne diyeceksin.Haberle beraber milletin %20 üzerinde birikimi erimiş.Sen ki eminim Allah muhafaza bir kapkaç olayına uğrasan 100 Tl ni alsalar çalmadığın kapı kalmaz.Burada millet çoluğunun çocuğunun rızkından kaybediyor.Kumar masasında değil yatırım yaptğını sanıyordu.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

2. Aynen katiliyorum.
    120 lere gelebilir.gelirse de rahatlar bundan sonrada GAP sıkıntımız kalmaz.
     Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    Dibin dibi var derler ancak

bu hissede olabilecek dip buralar

Genel kurul öncesine kadar

milleti korkutma yıldırma çabası var

zarırına asla satmam bu kansızlara
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    Sayın moonglow61

Bende sizin gibiyim, farkımız yok.

Lakin borsa bu şekilde işliyor .bedavaya mal kaptırmak ta yok.
    Bugün Tofaş ve Ford artıda.
    Haber var yurtdışına otomobil satışı azalmış bu habere göre bunların -%4 olması gerekirken biz oluyoruz .
    Buradaki oyun başka birsey değil.
    Borsada yatırım çok uzun süreli olur.
    Ülkemizde ne temettü ne de bedelsiz den beklentiyle hisse senedi alınmaz.
    Borsada a b c planı yoksa oturup beklemekten başka birşey yapılmaz.
    Bu ülkenin borsası çok kaliteli diyemem.
    Bank of Amerika hergun soyup gidiyor bizi , ses çıkaran kimdir?
    Otomatik robot ile baş edebilirmiyiz?
    Hergun soyuluyoruz kim hakkımızı ariyor ki?
    Sadece bu düşüşle bakmamak lazım borsaya.

Onun için sitemin bana olmamalı

Yok olur mu estağfirullah.Oyun olduğu apaçık belli.Hatta öyle bir oyun ki çok perdeli.Şirketin pay satışı ile başladı,rekor temettü ve çok iyi bilanço algısıyla sürdürüldü.Nihaywtinde de sinerji kelimesiyle yutturulmaya çalışılan kredi operasyonu ile son buldu.Hayır birşey yaparsın da karşındakini 3 yaşındaki çocuk muhakemesine sahip yerine koyarsan bu olmaz.Mevzuata uygun olabilecek ama yatırımcının göreceği zararın kesin olduğu etik olmayan bir durumu sinerji pompalamasıyla bize anlatırsan aklımızla dalga geçmiş olursun.Senin bu sinerjin 170 den başladı 127 lere geldik.Trajikomik bir film gibi.Şirket kafasını kuma gömmüş,otoriteler suskun,sıradan bir borsa olayı niteliğine bürünmüş durum.Bu noktada kimse bana uzun vade hikayesi anlatmasın Görüyoruz ki istendimi çok kısa vadede ne aksiyonlar alınabiliyormuş.Her ne hikmetse ekseriyetle bu aksiyonlar hep yatırımcı aleyhine oluyor.Sözde millete temettü verecekler.Sol cebe bakayım dedim 8 tl duruyor ama sağ cebe bir baktım şimdilik 40 küsur liramı almışlar.Nasıl bir kurumsallık,nasıl bir yatırımcı odaklı bakış,nasıl bir matrmatik anlayan anlatsın.Neyse uzuncuyuz sonuçta🙂

4. Otomotiv Distribütörleri ve Mobilite Derneği’nin (ODMD), 2023 yılı şubat ayı otomotiv verileri açıklandı.

Buna göre, otomobil ve hafif ticari araç pazarı 2022 yılı şubat ayına göre*63,4%*artarak*81 bin 148*adet oldu. Bu satış adedi şubat ayları içinde en yüksek adet olarak kaydedildi.

Şubat ayında otomobil satışları bir önceki yılın aynı ayına göre*56,5%*artarak*58 bin 907 adet*olurken, hafif ticari araç pazarı*85,2%*artarak*22 bin 241*adet oldu.

Otomobil ve hafif ticari araç pazarı 10 yıllık şubat ayı ortalama satışlara göre*74,3%*arttı.

Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarı, 2023 yılı*Ocak-Şubat*döneminde bir önceki yılın aynı dönemine göre*50,4%*oranında artarak*132 bin 42 adet olarak*gerçekleşti.

Otomobil satışları, 2023 yılı Ocak-Şubat döneminde geçen yıla göre*44,3%*oranında artarak*96 bin 195*adet, hafif ticari araç pazarı*69,7%*artarak*35 bin 847*adet oldu.

Markaların Satış Rakamları

Otomotiv Distribütörleri ve Mobilite Derneği (ODMD) 2023 yılı şubat ayı verilerine göre markaların satış rakamlarını da açıkladı.

Buna göre Borsa İstanbul’da işlem gören Tofaş*12.924*otomobil*6.387*hafif ticari araç olmak üzere toplamda*19.311*araç satışı gerçekleştirdi. Ford Otosan ise*1.645*otomobil ve 6.467*hafif ticari araç olmak üzere*8.112*araç sattı.

Doğuş Otomotiv bünyesinde yer alan Audi, Bentley, Porsche, Seat, Skoda ve Volkswagen markaları ile toplamda*19.048*adet araç satışıyla ocak ayını tamamladı.

Sadece hafif ticari alanında satış yapan Isuzu*265, Karsan ise*60*adet araç satışı gerçekleştirdi.

5. Zarar ediyorken olumsuz bakınca hayata, yaşam tadımda kalmıyor.hayatta en tatlı şey paradır.
    Fed faiz artirmayacak diyorlar ama 25 Mart'ta bakacagiz.
    Borsa riskli varlık olduğu için kazanması zor , kaybetmesi kolay bir kumar yeri.

Unutma!

İMKB : İstanbul Merkezli Kumarhane Bürosu 'dur.

Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Yok olur mu estağfirullah.Oyun olduğu apaçık belli.Hatta öyle bir oyun ki çok perdeli.Şirketin pay satışı ile başladı,rekor temettü ve çok iyi bilanço algısıyla sürdürüldü.Nihaywtinde de sinerji kelimesiyle yutturulmaya çalışılan kredi operasyonu ile son buldu.Hayır birşey yaparsın da karşındakini 3 yaşındaki çocuk muhakemesine sahip yerine koyarsan bu olmaz.Mevzuata uygun olabilecek ama yatırımcının göreceği zararın kesin olduğu etik olmayan bir durumu sinerji pompalamasıyla bize anlatırsan aklımızla dalga geçmiş olursun.Senin bu sinerjin 170 den başladı 127 lere geldik.Trajikomik bir film gibi.Şirket kafasını kuma gömmüş,otoriteler suskun,sıradan bir borsa olayı niteliğine bürünmüş durum.Bu noktada kimse bana uzun vade hikayesi anlatmasın Görüyoruz ki istendimi çok kısa vadede ne aksiyonlar alınabiliyormuş.Her ne hikmetse ekseriyetle bu aksiyonlar hep yatırımcı aleyhine oluyor.Sözde millete temettü verecekler.Sol cebe bakayım dedim 8 tl duruyor ama sağ cebe bir baktım şimdilik 40 küsur liramı almışlar.Nasıl bir kurumsallık,nasıl bir yatırımcı odaklı bakış,nasıl bir matrmatik anlayan anlatsın.Neyse uzuncuyuz sonuçta

6. Koç holding mi dediniz.

Otokar temettü vermiyormuş .şimdi bunu izleyelim. Ama %400 bedelsizi var.
    Bence küçük yatırımcının hisselerini toplayacaklar.
    Dün sayın Tuncay turşucu Koç holding hisseleri övdü doas'ı anlatırken.
    Tuncay Turşucu harbiden turşusuyunu iyi satıyor.
    Bugün küçük yatirimcinın dökülmesinde parmağı yok mu?

Alın size fırıldak örneği

Sayın Tuncay Turşucu , Bizim patron bunu yapsaydı ne derdi ?

Borsanın 3 kuralı seçim öncesine denk geldi.

7. Hayrdır ? Nereye böyle

8.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Hayrdır ? Nereye böyle
    umarım tavanadır.gereksiz düşmüştü.abartıydı.

Sayfa 85/396 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •