Sayfa 854/1002 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904954 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,825 - 6,832 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Valla adamlar hem faizi hemde kuru kontrol ediyor , bir anda yükselen kur ,stop olup bekliyor ,çeyrek serbest piyasa kurallarıyla 2 senedir gidiyor

2. tek bildiğim şey ekonomi ekonomi olalı böyle sıçış görmedi

3.  Alıntı Originally Posted by chemistry10 Yazıyı Oku
    Olan benim yay fonuna oldu faiz kararı öncesi çıkış yaptım dolar uçtu
    yalnız değilsin dostum. uzun vadeli döviz varlığı olsun diye taşıdığım gpg'leri dolarda stabilleşme olur diye sattım. seni tanımasam da derdinle dertleniyorum selamlar

4.  Alıntı Originally Posted by aysberg Yazıyı Oku
    tek bildiğim şey ekonomi ekonomi olalı böyle sıçış görmedi
    umut fakirin ekmeği denir ya, bu kez gereken yapılır diye düşünmüştüm. her şey çok güzel olacak derken bulgurunan tarhana, fakirlik bizden yana moduna geçtik. vah ki ne vah

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Beklenmeyen bu artış karşısısnda türev kullananlardan terste kalan olacakmı bakalım.
    tahmin ettiğim gibi neo portföy fonarı kalmış. halbuki trent desteğine gelmişti endeks. yorumcular dahi buradan yükselir büyük ihtimal demişlerdi. bu nasıl iştir anlamıyorum. düşüşlerden korunsun diye biraz alıyoruz. böyle yükselişleri kaçırıyor. seçim sonrası da böyle olmuştu. bu inat nedir şaşıyorum

6.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    tahmin ettiğim gibi neo portföy fonarı kalmış. halbuki trent desteğine gelmişti endeks. yorumcular dahi buradan yükselir büyük ihtimal demişlerdi. bu nasıl iştir anlamıyorum. düşüşlerden korunsun diye biraz alıyoruz. böyle yükselişleri kaçırıyor. seçim sonrası da böyle olmuştu. bu inat nedir şaşıyorum
    ben de anlamıyorum gideceği yöne göre önlem alamıyorsa bizden ne farkı kalıyor değişken fon yöneticisinin? al işte rık, alışımın daha ikinci günü golü yedik.

7.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    ben de anlamıyorum gideceği yöne göre önlem alamıyorsa bizden ne farkı kalıyor değişken fon yöneticisinin? al işte rık, alışımın daha ikinci günü golü yedik.
    dolar artışının etkisi pazartesi görünür

bayram tatilimde ppf delerdemi yoksa gunluk 35 % faizde kalmakmı iyi olur sizce, bayramda olabilecek ani cıkıs iniş ppf leri etkileyebilirmi ?

Sayfa 854/1002 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •