Onemli Gunler Banner
Sayfa 855/1004 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,833 - 6,840 arası.

Konu: Viop XXXIV

1. 5 dk 1 dk da para kazanmaya çalışanlar benim be demek istediğimi anlamayanlar..
    Zaten hep bunu açıklama da belirttim..
    1 saat altı işlem yapan adam gelmiş algı ve bogaliktan bahsediyor..
    1 saat üstüne cikabilsen zaten vurursun parayı short yönlü de her an poz almak yemez..
    O yüzden bu gruh burda konuşulan boğa yönlü tarafın demek istediğini anlamıyor..
    Neyse kolay gelsin herkese..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. kabilde düştü...

onbinlerce yüzbinlerce kişi yollara düştü...

adres neresi biliyorsunuz...

istanbulun sahilleri sizi bekliyor...

caddebostan sahilimiz

Atatürk ne büyük bir lidermiş her geçen gün daha iyi anlıyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    5 dk 1 dk da para kazanmaya çalışanlar benim be demek istediğimi anlamayanlar..
    Zaten hep bunu açıklama da belirttim..
    1 saat altı işlem yapan adam gelmiş algı ve bogaliktan bahsediyor..
    1 saat üstüne cikabilsen zaten vurursun parayı short yönlü de her an poz almak yemez..
    O yüzden bu gruh burda konuşulan boğa yönlü tarafın demek istediğini anlamıyor..
    Neyse kolay gelsin herkese..

Adamım sataşıp durma lütfen. Çok tartışmacısın, bilmediğini de bilmiyorsun, ne yapacağız senle?

Bak sen sağlıkçısın. İnsanı düşün. Bu insan temelde organlar ve kastan oluşmaz mı. Peki bu organlar ve kaslar temelde hücrelerden oluşmaz mı. Peki bu hücreler moleküllerden oluşmaz mı?

Birim grafik : molekül.
    Hücre: 1 dakika
    Organ, kas = 1 / 4 saat
    Bu adam şimdi kalkar şimdi düşer = günlük haftalık

Dolayısıyla her seviyede aynı resme bakarsın. Gerçekten iyiysen, daha detaylı bakınca daha çok kazanırsın. Hadi sen ekmeğine ben ekmeğime tartışmayalım, ben senin dediğin analizlerin de kralını yapıyor temel / teknik spot mal taşıyorum ve gerçekten güzel kazanıyorum o tarafta, ancak buranın olayı farkı. 1525 short dedin sonra anlık pozun yok buraya anlık endeks pozu yaz bırak bırak okuyanlar karar versin marifetine :D

4. Dün ayın 15'iydi. Millet maaşı borsaya basıyor galiba :D Ya da gel vatandaş diyerekten reklam mı yapılıyor acep, hazır maaşlar yatmışken :D

5. Hafta sonu MB başkanı görevden alınmadı, bu iyi, belirsizlik geçti.
    Petrol ve dolar düşüyor, bizim için iyi.
    Fitch bekleneni yaptı, üstüne büyüme tahminini yükseltti, bu da iyi.
    Ülkede tek ucuz şey borsadaki şirketler, dünyada kar realizasyonu var, azıcık ucuza yatırım yaparlar heralde.
    Vs vs...

Kötü olanları saymıyorum, onlarda çok ama kötülerin fiyatlamasının bittiği belli oluyor, zira dirençleri kolay geçmesinden belli...
    Burada yer alan paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Benim görüşümdür.

6. nuri full long diyore...

bu havada şortlayanın böbreğini alırlar diyor....

160,000 ekadar tam yol ileriymiş...

7. Olay sana değil sayın nosfe ...
    Demek istediğim yukarda tutturmuş gün içi poz alıp çıkan adam 30 dknpoz tasiyamayan short yönlü adam boğa yönlü algı yaratılıyor diye tutturmuş..
    Kimsenin sistemine laf ettiğimiz yok..
    Zaten bin kez benim yazdıklarımı 1 saat altına inen adam ciddiye almasın diye çok yazdım..
    Yok boğa yok ayı fanatikliğe ne gerek var..
    Olay sizlik değil..
    Sizin gibi duran da yok short short longsa long diyen de yok..
    Gün içi işlemde..
    Adam tutturmuş shortta short sadece short hep short..
    Algı yaratılıyor denmesine çok kızdım zaten geniş resimle sizle paraleliz..
    Olay bu yani..siz gene alındınız
    Ha işlem olayına gelirsek te gene bin defa yazdım ..
    Coin piyasasında kaldıraçlı full takılıyorum..
    Emin olun daha güvenli 15dk buraya kazançları da attık.
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Adamım sataşıp durma lütfen. Çok tartışmacısın, bilmediğini de bilmiyorsun, ne yapacağız senle?

Bak sen sağlıkçısın. İnsanı düşün. Bu insan temelde organlar ve kastan oluşmaz mı. Peki bu organlar ve kaslar temelde hücrelerden oluşmaz mı. Peki bu hücreler moleküllerden oluşmaz mı?

Birim grafik : molekül.
    Hücre: 1 dakika
    Organ, kas = 1 / 4 saat
    Bu adam şimdi kalkar şimdi düşer = günlük haftalık

Dolayısıyla her seviyede aynı resme bakarsın. Gerçekten iyiysen, daha detaylı bakınca daha çok kazanırsın. Hadi sen ekmeğine ben ekmeğime tartışmayalım, ben senin dediğin analizlerin de kralını yapıyor temel / teknik spot mal taşıyorum ve gerçekten güzel kazanıyorum o tarafta, ancak buranın olayı farkı. 1525 short dedin sonra anlık pozun yok buraya anlık endeks pozu yaz bırak bırak okuyanlar karar versin marifetine :D

8. Bofa olması gerektiği yerde değil
    ters tarafta
    bakalım aldığını verecek mi

Sayfa 855/1004 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •