Sayfa 858/993 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 6,857 - 6,864 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Yahu emekli olmanın bu yönü de çok kötü,malum ramazan,çok dışarı çıkılmıyor evde kalıncada bilgisayarda hisse neti okumak,oyun ve saatte bir haberleri kontrol etmek ana aktiviteler oluyor,bir tane iyi haber olmaz mı!imdat diye bağırasım var...
    kimse sizi zorla kolunuzdan tutup , emekliliğe sürüklemedi değil mi ? neden emekli oldunuz , olmama seçeneğiniz var iken...

heyhat ömür geçer de pişmanlığın üstünü zaman örtmez imiş.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ben bir haber yazayım size gülün bari .

Genç bir çift vagonun kuytu yerlerine doğru gitti başladılar şap şüp öpüşmeye .

Oradan orta yaşlı bir amca ya oruç değil misiniz ayıp değil mi sakatlanacak oruçlarınız dedi .

Oruçuz amca tutuyoruz tabi ki öpüşmekle oruç sakata gelmez o safsatalara inanma sen .

Bir tane amca diğer amcaya gençlerin belki vakit geçirecek evleri yoktur kiralar ateş pahası ne yapacaklar ki bırakın öpüşsünler dedi .

Keşke videoya alsam haber kanallarına iyi paraya satardım fırsat kaçtı dedim
    maskeli miydiniz, ffp2 , cerrahi ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3. Masonlar bile evden çıkınca tehlike geçti demiştim
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    maskeli miydiniz, ffp2 , cerrahi ?

4.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    kimse sizi zorla kolunuzdan tutup , emekliliğe sürüklemedi değil mi ? neden emekli oldunuz , olmama seçeneğiniz var iken...

heyhat ömür geçer de pişmanlığın üstünü zaman örtmez imiş.
    Pişmanlık?o kadar yazıdan bunu mu çıkardınız?neyse.....

5. Hamza beyin beyni farklı çalışıyor sıkıldınız evde oturmaktan pişman mısınız demiş

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    biz gibi insan soylu beşer vaziyette dünyayı paylaştığımız sayın ilgili ( watcher46 , maşallah ) , yazınızın ana fikri hakkında yorum yapmadım ki.

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

1 aylığına maltaya yollamak istediler görevli olarak reddettim osmanlıda sürgüne yolluyorlardı oraya
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 858/993 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •