Sayfa 859/996 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869909959 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 6,865 - 6,872 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Fonda bu dediginiz yapilmaz
    Hisse olsa haklisiniz
    Fonda zarar cikana kadar bekleyeceksiniz
    Dogrusu budur
    Ytd
    Tabi gün sonunu tahmin etmek zor, iş şansa kalıyor biraz.
    Geçenlerde iki kere satış, iki kere alışta şansıma tutturdum.
    Ama riskli tabi bugün de birer miktar satış verdim, yarın eksi gibiyse alış veririm.
    Oturup beklemek bana göre değil üstad riske girmeden olmayacak.

2.  Alıntı Originally Posted by fonadam Yazıyı Oku
    AES - 21 ile rekor kırmış

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    iyiymiş 2 günde -29 olduk, dün biraz daha alış girmiştim, bugün biraz çıkmış bir miktar satış verdim, tekrar 50 dolarları görene kadar buradaki zarar çıkmayacak.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Tesekkurler degerli ustad.
     Alıntı Originally Posted by Emreaydin Yazıyı Oku
    -7.5 verdi dun aylik getiriside 7.23 eksi gorunuyor. Cuma gunu fonu alanlar bu sabah şoktadir.
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

iş altın fon %5 ana para korumalı cıkarmış ,875 kod lu fon

5. Bulamadim bu fonu

6.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    büyüksün be üstad her zaman tabandan alıp tavandan satıyorsun, bu aralar teknik analizciler bile beceremezken, şu işin sırrını bize de öğret de zararımızı kurtaralım bari.
    üstadım, fonda bu işler olmaz. ama hisselerde akşama kadar çok hareket oluyor. mesela sabah 106 üzeri açılış oldu ama geri döndü. o ilk açılışta 106 üzerinde şimdilik zorlanacağını tahmin eden, hemen satıp 105'e doğru yaklaşınca yerine koyup akşama fırsat bulursa tekrardan dahi satabilir. ama bu işleri her babayiğit yapamaz. çok profosyonel olmak lazım. biz foncular açısından da yapılabilecek en güzel şey, benim sık sık yaptığım gibi duygusal olmadan ve sadece yükseliş dönemlerinde hisse fon alıp belli dirençlerde de yeter deyip sattıktan sonra yeni yükseliş kanalları mı açılacak, yoksa belli desteklere gevşeme mi olacak, bunlara göre fon alıp satmak. aksi taktirde en ufak yükselişte aman tren kaçmasın diye binmeye kalkarsak maalesef vagonun altında kalıp kolu kanadı kırıyoruz. söylemesi kolay, ama uygulaması zor olan bu piskoloji ve biraz da teknik bilgiyle yola devam etmezsek bir zaman kazandığımızı bir başka zaman elimizden alırlar, hiç kurtuluşumuz olmaz maalesef. para çok zor kazanılıyor ama çok ta kolay kaybediliyor. tek çare, dans ettiğimiz pisti iyi tanıyıp ayağımızı kaydırmalarına fırsat vermemeye çalışmak.

Alıntı Originally Posted by Emreaydin Yazıyı Oku
    Bulamadim bu fonu
    sube yada internetten talep vereceksiniz 13 mart a kadar

8.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    iş altın fon %5 ana para korumalı cıkarmış ,875 kod lu fon
    bu fon hakkında bilginiz var mı? diyelim senede %50 kazandırdı biz o %50 yi alıyor muyuz?

Sayfa 859/996 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869909959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •