Sayfa 863/1001 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: Viop - XXIX

Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    10 DAkkaya robotlar pynın sahaya ıner

onlarla beraber bende sürdüm sahaya 2 tane..let the games begin..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    discretus MATRİKS IQ mu bu? eğer öyleyse 1 dk lık viop datası ne kadar geriye gidiyor? malum matrikste son 2 ay gibi veri gösteriyor sürekli 1 dk da...ama IQ da çok daha uzun vadeli data olacak diyorlardı...nedir durum? 1 dk grafik ne kadar geriyi gösteriyor?

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku

onlarla beraber bende sürdüm sahaya 2 tane..let the games begin..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,742
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    10 yıl aradan sonra bugün dolar aldım..7.29 dan..

7.30 : 200 gün. ortalama..oranın altında fazla kayacak yeri yok..eğer gelirse 7.18 de 2. dilimi yapar ve dosya kapanır.

dolarla ilgili foruma çok soru sordum..sağolsun arkadaşlar yardımcı oldu.
    2. dilimi almak nasip olmadı.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    discretus MATRİKS IQ mu bu? eğer öyleyse 1 dk lık viop datası ne kadar geriye gidiyor? malum matrikste son 2 ay gibi veri gösteriyor sürekli 1 dk da...ama IQ da çok daha uzun vadeli data olacak diyorlardı...nedir durum? 1 dk grafik ne kadar geriyi gösteriyor?
    evet matriks iq..

aslında ben hala grafik işlemler için prime kullanıyorum (yenisine alışamadım) ama siz sorunca baktım şimdi eylül'e kadar filan data gördüm..

It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,742
    dolar yukarı olunca bankaların makus talihi canlanıyor.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    teşekkürler...ben de IQ ya geçeyim diye düşünüyordum ama data çok değişmemiş...

edit: şimdi grafikte farkettim bu grafik ŞUBAT vade YAKIN VADE grafiğinde data ne kadar ona bakabilir misin?

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    evet matriks iq..

aslında ben hala grafik işlemler için prime kullanıyorum (yenisine alışamadım) ama siz sorunca baktım şimdi eylül'e kadar filan data gördüm..

bugun karma karisim palada ne yapacagini sasirmis az sagi yapiyor yok yukari yapiyor yok..duzelt birazda alalim satalim hizli hizli hareket halindeler kafama gore alip satacak bisi bulamadim..ne bicim endeks 4 hisseyi tutuyo dysemiyo 2 sine veriyo gocuyo saat 12 bekleyecem ya alacak ye verecek

Alıntı Originally Posted by hisci Yazıyı Oku
    Gerçi koç abey zaten sanalcı misketleriyle oynuyor onun için ha 80 bin ha 160 bin ha birde onu destekleyen yancılarıda vardı çok iyi indikleri varmış
    1) KOÇ ceza aldı ve gitti. Sanırım cezası da uzun süreli çünkü hisse net yönetimine karşı ağır ifadeler kullandı. Her neyse, şu an burada yok ve yazdıklarınızı cevap veremez. Bu durumda arkadan yazmak ayıptır.
    2) Yaklaşık 8-10 yıldır tanırım ve gece gündüz değişik sistem ve indikatör yazmaya çalıştığı da bilirim. Bazı indikatörleri gerçekten iyidir ve bunu yazmak yancılık değildir, insanları bu nedenle yancı olarak yaftalamak ayıptır.
    3) Ben (kendisi ile çok farklı dünya görüşüne sahip olmama rağmen, bazı konularda yazdıklarına medeni ölçülerde ciddi muhalefet etsem de) Sn ABKA'nın sistemini çok uzun süredir bana göre en iyi sistem olarak yazarım. Ayrıca analizleri ve grafikleri çok iyi olarak tanımladığım 4-5 arkadaş daha vardır, bir kaç gün önce yazdım. Bu Sn ABKA'nın ve bu 4-5 arkadaşın yancısı olduğum anlamına gelmez.
    4) Bana göre KOÇ'un hatası, göstergelerin her periyoddaki durumlarına bakmadan tek bir periyoddaki durumu ile gelecek hakkında (kesinlik ifade eden cümleler ile) yorumlamasıdır ki bu konuda bu yorumlarına katılmadığımı defalarca kendisine yazdım, kırmadan, üzmeden.
    Son olarak, "destekleyen birileri" gibi ortaya konuşmadan, bu kişileri yancılıkla yaftalamadan, açıkça kimi hedeflediğinizi yazmanız daha doğru daha dürüst bir davranış olur.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 863/1001 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •