Sayfa 867/963 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 6,929 - 6,936 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Fetöcüler yurtdışıdan bu hisse üzerinden manipülasyon yapmıyorsa bir sey bilmiyorum.
    Çok doğru bir tespit... Bu grubun tahtalarını hala bu şeref yoksunlari kontrol ediyor maalesef bence de... Bu kadar serefsiz hareketleri baska bir kafa yapamaz çünkü...Bu ihtimali ben de geçmişte bir kaç kez dile getirmistim...

Ancak şöyle de bir durum var... Bu tahtayı kontrol edenler hep o... çocuğuydu... Yeni bir şey değil... Ama piyasaya yeni giren sazan kitle bunu yeni öğreniyor... Tahtacı da bu yeni kitleye itina ile muamele ediyor...

Ekstra da şöyle bir durum var. Şu Karadeniz de çıkan gaz hikayesi ile bu hissenin eski dengesi de bozuldu... O donemde kağıda atlayan bir ton adam ile kâğıt ortalık malına döndü... Normalde 3-4 ay bekletirdi ama gaz spekülasyonu ile bu 6-8 aya çıktı...

Ve kağıdın ortalık mali hali de devam ediyor... Dun 100 milyon lotun ustu hacim, bugun
    neredeyse 90 milyon lot ve elde edilen neredeyse getiri devede kulak... Yani kâğıt ortalık mali olmuş...

2.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Ama 13.45 kapattı ?
    Kapanışı bilerek düşük yaptılar sanki çünkü boş kademelere verip düşürdüler , mal satmak istese 14 üstü rahat satardılar.
    Ben bu hissede baya rahatım.Maliyetimin az üstünde ama 33 lira civarı bir değer biçtim ve oralara uzanmadan vermeyi düşünmüyorum gibi şimdilik.

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

3. Spec efendi ne yaparsan yap 143 bin bistte göre ipek kız çok kelepir kalmış ender şirketlerden.. Söğüt madende ki altını da kozalaklar çıkaracak, yeni maden sahalarının keşifleri de gelecek. Kasa zaten nakit dolu.. Varlık fonuna geçip, tüm şirketler ipeke altında birleşirse şaşırmam.. Türkiye sigorta benzeri Bi yapılanma olabilir..

4. GÜBRF'da söğüt maden sahasıyla ilgili
    1-kozalın yükümlülüklerini getirememesi
    2-bunun üzerine gübrf ile mahkemelik olması
    3-mahkeme devam ederken hisselerin birilerince toplanması
    4-mahkemenin gübrf lehine sonuçlanması
    5-yapılan kap açıklamaları
    her aşaması ayrı ayrı incelenmesi gereken çok önemli bulgular taşıyor, gübrf devletin kozal grubu da devletin olacak fakat o kadar mücadeleye rağmen halen yasal olmayan yapılara ait birileri konumlandıkları yerlerde ilişkileri kullanarak halen çıkar sağlamaya devam ediyor..

5. Aslında o gün yükümlülüklerini yerine getirmeyen aslında kozal değil o tarihte kozalın başındaki yöneticiler görevlerini ihmal etmeyip sorumluluklarını yerine getirselerdi bugün o sahadaki rezervi açıklayan kozal yöneticileri olacaktı..şirketi ve dolaylı olarak yatırımcıları zarara uğratan kim buna mahkemeler karar verecektir..

6.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Spec efendi ne yaparsan yap 143 bin bistte göre ipek kız çok kelepir kalmış ender şirketlerden.. Söğüt madende ki altını da kozalaklar çıkaracak, yeni maden sahalarının keşifleri de gelecek. Kasa zaten nakit dolu.. Varlık fonuna geçip, tüm şirketler ipeke altında birleşirse şaşırmam.. Türkiye sigorta benzeri Bi yapılanma olabilir..
    hala basmak derdindeler.....adiler..

7. Ben böyle kansız, dolandırıcı bir spec görmedim.. Ky yi hisseye cekip malı yığmış lar... Zararına sattırmadan ky cıkmadan bu hisseden Bi numara olmaz...cogunlukla işlemler yurtşından bıyıklı yabancılar tarafından yapılıyor.

8. Milleti bıktırdı sattırdı çoğu malı pala , yanına yanaşan da kalmadı artık pisliğini biliyor herkes , üst bandlara atabilirsin ****** pala, ben de verdim bugün bir miktar sana yemlik olsun...

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Sayfa 867/963 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •