Sayfa 87/953 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 7620 madde; 689 - 696 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. Foreks Haber
    ‏ @ForeksTurkey
    2m2 minutes ago

BNP Paribas, Erdemir ve Vakıfbank'ı model portföyüne eklerken, Aksigorta, Klimasan ve TSKB'yi portföyünden çıkardı
    Sesli düşünüyorum. Herkesin kararı kendine.
    Veren de alan da O'dur.

2. Bnp paribas daha düne kadar hisse önerisi gösterip hedef fiyat veriyordu ******** kurum.. ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Bu bedelsiz artirim onayı ne kadar sürer

5.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Bu bedelsiz artirim onayı ne kadar sürer
    Yaklaşık 10-15 gün sürer. Bu ay içerisinde alırız inşallah. Ytd.

6. Iki gundur takibimde olan bir hisse çok enteresan hareketler yapıyor. Endeks yükselirken diğer bankalar yüzde üç dört çıkarken bu yerinde sayiyor. Ama endeks düşerken bankalardan ve endeksten daha çok düşüyor. Ayrıca yukselislere göre dususlerde daha çok hacim oluyor çok ilginç bir bankaymis

7.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Iki gundur takibimde olan bir hisse çok enteresan hareketler yapıyor. Endeks yükselirken diğer bankalar yüzde üç dört çıkarken bu yerinde sayiyor. Ama endeks düşerken bankalardan ve endeksten daha çok düşüyor. Ayrıca yukselislere göre dususlerde daha çok hacim oluyor çok ilginç bir bankaymis
    Aslında bu gibi durumlarda çok dirençli ve dirayetli bir hissedir. Aldığına sevindirir seni. Fırtınada korur, paranın sağlam bir hissede olduğunu anlarsın. Ama bu sefer bende çok şaşırdım. Daha öncede söylemiştim, şu an 1.40 larda tutunması gerekiyor du. Bedelsiz etkili olabilir diye düşünüyorum. Buralardan yukarı çıkması gerekiyor, yoksa bölünme ile birlikte 1.10 rı görebilir. Bu bir taktik de olabilir. Alınan bedelsiz nasıl toplanacak. Çoğumuz bedelsizleri satacağız. Toplamak için en uygun yerde buralar. Ytd

Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Bedelsiz hisse dağıtım izni için SPK'ya başvuru yapıldı mı?

Önceki yıllardan hatırımda kalmış, geçmişte bedelsiz dağıtıldı dağıtılacak beklerken KAP'a düşen bir haberde bedelsiz onayı için SPK'ya başvuru yapıldı haberi genel kuruldan uzunca bir süre sonra gelmişti.

Paşa gönülleri ne zaman isterse o kadar geciktirilebileceğini gözardı etmeyelim.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
     Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku

Tarih tekerrürden ibarettir. 23.03.2018 tarihli genel kurulda alınan bedelsiz sermaye arttırımı kararının gereğini yerine getirimek için bunca zaman bekletildi ve SPK'ya başvurunun 11.05.2018 tarihinde daha yeni yapıldığı ortaya çıktı.

Sayfa 87/953 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •