Sayfa 87/612 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 689 - 696 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. ****** evladı bu kadar halka arz rüzgarı var satsana sende limanı , poliport halka arz veya polikimya halka arz vs diye bu kadar paraya açsan sat işte bi fırsatıda doğru değerlendir. Üçgün sonra hava bozdumu yapamassın.

2.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    ****** evladı bu kadar halka arz rüzgarı var satsana sende limanı , poliport halka arz veya polikimya halka arz vs diye bu kadar paraya açsan sat işte bi fırsatıda doğru değerlendir. Üçgün sonra hava bozdumu yapamassın.
    Bilanço tarihi nedir bilen?

3. Bilanço gelse ne olcak ki yuzde 5-7 üstünü görür sonra gelene geçene basar malı dağıtır

4.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Bilanço gelse ne olcak ki yuzde 5-7 üstünü görür sonra gelene geçene basar malı dağıtır
    Ne kadar iyimsersin sen öyle marshal ve dyo enkaza döndü. 2.62 de bulmayalım kendimizi diye sormuştum. 19 Ağustos ben cevaplamış olayım.

5. Biri 5 diğeri 10 kat gitti
    Düşmeleri normal
    Polha ise %25 düştü
    Dibin dibinde
    Bilanço süper gelebilir.
    1 tl temettü verir inşallah.
    500.000 hissesi olana 1-daire düşer bonus

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Ne kadar iyimsersin sen öyle marshal ve dyo enkaza döndü. 2.62 de bulmayalım kendimizi diye sormuştum. 19 Ağustos ben cevaplamış olayım.
    Dyo 11 lira iken polho 2.70 lerdeydi
    Dyo 12 kusure gitti beklenmeyen bilanço ile 11.40 a geldi...
    Polho zaten camura yatmis manda gibi yattigindan nerden bakarsaniz hangi hisseye bakarsaniz aynı..öküzün trene baktigi gibi bakıyor endeks cikarken..endeks duserken sincap gibi duramıyor yerinde...
    Allah mal vermiş ..zenginlik vermiş.. gözü doymaz ahlak yoksunu yuz fahisenin bur araya gelip peydah ettiği sinek s2ci p.ç dilerim dermani olmayan hastaliklarla uğraşıp doktor doktor gezersin..

7. Şu bir gerçek ki patron tam bir ******luk abidesi. Oros punun tüm taktikleriniden fazlasını yapıyor

8. Kırmızıyı buldumu yapıştır bilanço için alanlara eksi 5 bilanco gelir artı 5 al sana kol böreği satabilirsen satmadan hırsızlar

Sayfa 87/612 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •