Sayfa 875/1001 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,993 - 7,000 arası.

Konu: Viop - XXIX

1.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Bu takozuda bozup kanal içine dönerse ben pes ediyorum. Takoz çizip değiştirmekten kolum yoruldu.

Herkese selam. Kızımın sağlık problemi nedeniyle uzun süre paylaşım yapamadım. Son takozumun da bozulmasıyla pozisyonumu kapatmıştım. Forumda defalarca yazıldığı üzere trend biraz yavaşlayıp yataya bağlamadan, grafikler biraz baş aşağı dönmeden boğa piyasasında short olmak tehlikeli. Gün içi tradeler veya kısa stoplu pozisyonlar elbette Viop'da denenebilir.

Önümüzdeki 2 ay bar boylarının uzun olacağı volatil günler bekliyorum. Yön konusunda ise kararsızım. Bir tarafta long yönünde herşey yolunda ufak düzeltmeler haricinde tıkır tıkır yukarı gidiyor. Diğer taraftan hem ABD hem Almanya tarafında Ekim sonundan beri adam akıllı düzeltme yapmamış bir piyasa var. Sisteme uyup devam edeceğim. Mümkün olan en az manuel müdahele ile.

2.  Alıntı Originally Posted by CiciBebe Yazıyı Oku
    Bu yazdiginiz suçtur ve tutuklana bilirsiniz
    Daha geçen hafta sayıştay raporu halkbankasının 1,5 milyar dolar kredisinin batık olduğunu açıkladı... Açıklasınlar o zaman yüzdürdükleri kredileri şeffaf bi şekilde öyle girelim hapise

3.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Bu durumda enteresan...
    Suç, SPK incelerse görürsün falan...
    Arkadaş görüşünü belirtiyor, tıpkı sizin sonsuz yükseliş beklentiniz gibi...
    Düşündüğünüzün aksi olduğunda hemen suç falan...
    Bana cevap verdi ve kendi düşüncesidir...
    Ben görüşümü belirtmiyorum.. Sayıştayın halkbankası raporu ortada.. Bütün bankalar şeffaf bi şekilde 6 aydır tahsili gecikmiş hiç ödeme alamadıkları alacaklarının toplam kredilerine oranını açıklasın görelim diyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Herkese selam. Kızımın sağlık problemi nedeniyle uzun süre paylaşım yapamadım. Son takozumun da bozulmasıyla pozisyonumu kapatmıştım. Forumda defalarca yazıldığı üzere trend biraz yavaşlayıp yataya bağlamadan, grafikler biraz baş aşağı dönmeden boğa piyasasında short olmak tehlikeli. Gün içi tradeler veya kısa stoplu pozisyonlar elbette Viop'da denenebilir.

Önümüzdeki 2 ay bar boylarının uzun olacağı volatil günler bekliyorum. Yön konusunda ise kararsızım. Bir tarafta long yönünde herşey yolunda ufak düzeltmeler haricinde tıkır tıkır yukarı gidiyor. Diğer taraftan hem ABD hem Almanya tarafında Ekim sonundan beri adam akıllı düzeltme yapmamış bir piyasa var. Sisteme uyup devam edeceğim. Mümkün olan en az manuel müdahele ile.

Geçmiş olsun sn Mertus...

5.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    bu görüş suç olan bir görüş.
    admin siliniz piliz.
    Neresi suç sevgili şahit...?
    Ben bir görüş üzerine tehdit gibi söylemleri vurgulamak için söyledim...
    Yoksa buradaki çoğu kişi biliyor neyin suç olabileceğini...

6. 2007 yılında yunanistan borsasında eurobank hissesi 750 eurodu.. Şu an belki 1 eurodur.. Türk bankaları belki bu kadar değil ancak bilhassa kamu bankalarının aylarca 2 3 yıllık kazançlarından işlem görmesi asla tesadüf değil.. Kasımdan beri yabancı girişi var diye bu riskli kredilerde herşey yoluna mı girdi ülkede de bizim haberimiz yok

Geçen sene sıfırı 170 bin olan araba 400 bin olmuş,her şey nerdeyse senede yüzde 50, 3 senede 2'ye 3'e katlamış zam yemiş , tabii ki dolar bazında bakıcaz,çünkü rezerv para dolar,bunu viop'ta borsada işlem yapanın söylemesi enteresan, hadi bırak doları 2018 zirvesini tl bazında görmeyen kağıtlar var. Biri de bankalara saydırmış, o bankalar olmasa çoğu proje olmaz, sanayici batar. İş bankası demişssin ki bence holding; şu anda bedavadan biraz pahalı ama niye gitmediğini cümle âlem biliyor...
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

8. Sildik tmm hemen bankaların avukatlığını yapmayın.. Onların herşeyi saklaması yasal birileri bunu dile getirse suç.. Alın tepe tepe kullanın bankakalarınızı

Sayfa 875/1001 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •