Sayfa 875/1011 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 6,993 - 7,000 arası.

Konu: Viop XLVI

1. Şimdi yapay insan yapacaklar ama insanı insan yapan zaaflar olmayacak muhtemelen. Millet tutmayacağı için suni aptallıkları ekleyecekler mecburen.

Bilim Kurgu filmlerde zaten var robotları sevimli yapmak için aptallık ekliyorlar.

Filmlerde olur ama gerçek yaşamda millet robot filan dinlemez yumruğu indirir. Yani robotunla maça gittin, orada insan aptallık yapınca millet bir şekilde idare ediyor, robot yapar ise hiç acımaz bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Kapatıyoruz lafı çok tutunca * kapatıyoruz *ismiyle dükkan açılmıştı bir zaman
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Merak da benzer bir huy ama dikkatli olunursa çok zararlı değil, dün haber vardı kazaya bakmak için yavaşlayan sürücü zincirleme kazaya neden olmuş.

İnsanın merak hissi güzel bir duygu esas motor bence o.

Adam Sirkeci postanesinin orada tezgah açmış, "Beyoğlu'nda kapanan bir mağaza" deyip yığınla elbise satıyor, baktım çok kalabalık gittim bir palto aldım, 2 sene sonra oradan geçiyorum yine "Beyoğlu'nda kapanan bir mağaza" deyip satıyor.

Sonradan mobilya sektöründe uygulandı "Kapanan Mağaza" isminde mağazalar açıldı, adama sordum 3-4 aylığına kiralıyoruz, satışlar azalınca başka yere gidiyoruz demişti.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Tabi ben cola'nın içinde ne var onu merak ettiğimden ortada sır göremedim. Öte yandan marketingciler sırrı anlamış olmalı.
    Koka Kolanın içeriği mahkeme kararı zoruyla açıklanmıştı diye biliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Koka Kolanın içeriği mahkeme kararı zoruyla açıklanmıştı diye biliyorum.
    Lürfen Soğuk içiniz yazıyor galiba. Son zamanlarda gazı da azaldı, hatta maden sularında bile az gaz var. Eskiden tuz ruhu içiyormuşum gibi oluyordu, insanın her yerini yakıyordu şimdi şurup hissi veriyor.

Torku bir şey çıkarmıştı o da piyasadan çekildi gibi.

5. Ben sağlık işlerine pek kafa yormuyorum, o yüzden kimseye örnek olmak istemem.

Tam canın çay istiyor ama sıcak su var demlikte çay kalmamış. Kahve veya neskafe de oluyor ama insan o an bir şey istiyor.

Süt sevmediğim için muzlu süt yapmak üzere muz tozu içeceği almıştım. Sıcak da içilebiliyormuş. Sonra tadına baktığımda çaya en yakın alternatif olduğunu hissettim, kuşburnu, ıhlamur, adaçayı, yeşil çay, oralet tam tutmuyor çayın yerini. Çok yorum vardı deneyeyim diye aldım tadı fena değil ama sağlığa zararı konusunda fikrim yok. Yani acil çay için alınabilir.

Adam Bursa'lıymış, uzun süredir yapıyormuş, ben bunu aldım. Duvardan gelen ses diğer markayı veya siteyi söyle şeklinde işaret verdi, ne diyorlardı "Bilemiyorum Altan, bilemiyorum".

Lozanın gizli madeilerinin kalktığı gün yapılan muhabbetlere bakın. Biz adam olmayız. Yürüyün herkes bağı bahçeyi kazmaya başlasın. Her türlü madeni çıkartkmak serbest artık
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Lozanın gizli madeilerinin kalktığı gün yapılan muhabbetlere bakın. Biz adam olmayız. Yürüyün herkes bağı bahçeyi kazmaya başlasın. Her türlü madeni çıkartkmak serbest artık
    Lozan'ın gizli maddelerinin kalktığı gün, gizli maddelerinin olmadığını öğrendik..
    İlber ORTAYLI defalarca söyledi ama yine de bekledik..

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Şu ürün iyiydi.

Bir gün sokakta toptancı plasiyer gördüm. Balık konservesi satıyordu, koli koli balık konservesi almıştım.

Ucuz bu hangi sitede aristo abi....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 875/1011 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •