Sayfa 877/1004 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 7,009 - 7,016 arası.

Konu: Viop XXXIV

1. 145 bin üzeri tutunmamız lazım çünkü istikrarlı bir yükselişle buralara geldik.

https://www.bing.com/videos/search?q...7B1D&FORM=VIRE
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

2. yatay silekelemeden ziyade bu yukarı yatay çıkışta SPOT PİYASA DA çok cabuk salınım gerçekleşiyor...
    bunu ben hisse bazında UZAKLASILAN ortalamalara düzeltme mahiyetinde dinlenme olarak görsemde tarfi etsemde sert satış dalgasında SPOTTA silkelenme çok olur.!!
    TRENDİ SPOT BİST30 şirketlerinde bozulmasa da bu retestler benimgibi karı yüksek olanları silkeler ama kolay kolay mal aldırmaz..bunun hazırlığı içinde olabilirler.!!!
    aynı oyunu hisse bazında enerjisa da yaşadım.!!!tcell de yaşadım .!!ttkom da attığım taş ürküttüğüm kuşa değmedi.!!
    ama şuan bakarsak mesela bim toaso kardemir aksa tuprs gibi hisseleri satmak zorunda kalabilirim bunlar yakın stoplu seyrediyor hatta çoğu karını artık al seviyesinde

3.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    bilmiyorsan öğreneceksin..

hepimiz bilmediğimiz şeyleri öğreniyoruz internette farklı görüşler eşliğinde.. enseyi karartma..
    kardeşim sevilmiyorsun istenmiyorsun ya bir gramda faydan yok ne yön konusunda ne de bu bağlamda .!!!
    teknik yalan diyen bir tipsin millet burda teknikle short long yönlü para kırıyor sen.!!!!
    hadi yoluna ya.!!!
    ağzımı bozdurma benim.!!
    işin gücün siyasi algı başka birşey değil ..
    uzaaaaaaaaaaaaa.

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    kardeşim sevilmiyorsun istenmiyorsun ya bir gramda faydan yok ne yön konusunda ne de bu bağlamda .!!!
    teknik yalan diyen bir tipsin millet burda teknikle short long yönlü para kırıyor sen.!!!!
    hadi yoluna ya.!!!
    ağzımı bozdurma benim.!!
    işin gücün siyasi algı başka birşey değil ..
    uzaaaaaaaaaaaaa.
    sen nerden biliyorsun leemm..benim bir çok kişi ile gayet güzel dialogum var, senden 100 kat daha faydalıyım eğer konu buysa saçmalıklarını al başkasına sat.. nezaketten anlamıyosun anladığın gibi konuşuruz..konuyu uzatma ve şimdi uzaa.. kimi kovuyorsun sen terbiyesizlik etme.. rezil oldun birde üzerine sıvamaya çalışıyorsun.. ve f. off..viop tan bir nok bildiğin yok algı kasıyorsun burada..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

viop forumunda yönden bahsediyor cehalet böyle bir şey..yön dediğin iki dakika yerle bir olur.. viopta bir sürü strateji var.. yönlü veya yönsüz.. hatta yön tercihi olmadan da bir çok strateji var.. öğrenmeye çalış..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6.  Alıntı Originally Posted by rebelyus Yazıyı Oku
    Toaso hadi gülüm dün açtığım ek kisalari kapadim, görüntü hala basacam hazırlan diyor. Yukarı alirlarsa az vuracak gücümü var . Shortumla şelalenin başında bekliyim
    siz short dediğinizden bu yana(yüzde 12 gitti) marjı nasıl kontrol ettiniz ve nasıl iflas etmediniz bir türlü anlayamadım..görece vadelisi oldukça sığ..uzak vade az kontratla başlayarak işlem açsanız bile gene bilemedim.!!!
    aklımda deli sorular...ya sık stop olup deniyorsunuz ya da poz ekliyorsunuz...dikkatli olunuz.!!
    pegasusta zamanında aynı haltı yaptım hemde burada fenomen denilen zaatla.!!!
    ben stop oldum ama diyerek kendini kurtarsa da giren bize girmişti..
    iyi niyetimle yazıyorum...sataşmak değil

mart ayı düşüşünden önce yine sayfalar dolusu grafik.. "düşmesi imkansız mutlaka yükselecek" filan diye algı kasmalar..

düşüş sonrası tabi hepsi çöp argumanların.. viop farklı bir dunyadır.. hisse dunyasına benzemez..

8.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    viop forumunda yönden bahsediyor cehalet böyle bir şey..yön dediğin iki dakika yerle bir olur.. viopta bir sürü strateji var.. yönlü veya yönsüz.. hatta yön tercihi olmadan da bir çok strateji var.. öğrenmeye çalış..
    madem bu kadar adamsın paylaş katkın olsun biz de yararlanalım..!!!
    var mı sen de o FORUM ADABI...
    FORUM NİYE var bebişim.!!!
    TERBİYE EDİLEMEZSİNİZ.
    bir de ahkam kesersiniz..
    forum niye var güzel kardeşim.!!!
    AL BİZDEN DE BİRŞEY ÖĞRENDİN.!!
    forum adabı.!!

Sayfa 877/1004 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız