Sayfa 880/996 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Piyasa garip bir hal aldı.Çok mu beddua ettik ne.Ne alırsan al zarar yazıyor.Hisse fiyatları daha çöp seviyesine inmedi ama ilk korona virüs yada karantina haberleriyle piyasa 100 bin altına gider.Umarım bowespa ile eşitlemeyiz.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ABD +21.27%
    GB +37.19%
    Fransa +15.00%
    İsviçre +10.88%
    10Y tahvi verimlerine bakın paranın nereye aktığını görebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Avrupa, Amerika toparlıyor. Olan bize oldu maalesef!
    Syn yta
    Teessuf ederim
    Tabiki avrupa toparlayacak
    Bakin cin de arti uc yapti
    Virusumuz yok ondan

4. Bowespa beni de korkutuyor her zaman başabaş hareket ederiz. İnşallah onlar yükselir bize yaklaşır diyeceğim ama yarın bir gün ilk korana çıktığı anda göçeriz. Bir de aşağıda 95 bin puanda GAP var bunun da muhakkak kapanacağını düşünüyorum.

Yaniliyorsam duzeltin
    Bistin saglam dusmesi dolari enaz on kurus arttirmazmiydi onceden
    Simdi dolar neden tepki vermiyor
    Bisti de gectim
    Onceden ulkede herhangi bir ozel durumda bistten once dolar tepki verirdi...

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Yaniliyorsam duzeltin
    Bistin saglam dusmesi dolari enaz on kurus arttirmazmiydi onceden
    Simdi dolar neden tepki vermiyor
    Bisti de gectim
    Onceden ulkede herhangi bir ozel durumda bistten once dolar tepki verirdi...
    Üstad dolar bundan sonra yükselemez ya da sınırlı yükselir.Abd neredeyse eksi faize geçecek.2013 yılında ki surecin tersi işliyor şu anda.Zaten Trump ta guclu dolara her zaman karşı.Turkiye bu konuda şanslı yoksa doları burada tutamazlardı

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Bowespa beni de korkutuyor her zaman başabaş hareket ederiz. İnşallah onlar yükselir bize yaklaşır diyeceğim ama yarın bir gün ilk korana çıktığı anda göçeriz. Bir de aşağıda 95 bin puanda GAP var bunun da muhakkak kapanacağını düşünüyorum.
    Brezilya ile bizim durumumuz artık çok farklı(petrol vb. sebeplerden dolayı) Bir süredir ayrıştık onlarla. Yeni takip noktası Dax.

Trump’ın açıklayacağı teşvik paketi umarım piyasaları hayal kırıklığına uğratmaz. Onun beklentisi ile ABD endeksleri yukarıda. Dax’ta baya toparladı.

Sayfa 880/996 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •